Voucher na kurs Nitrox Diver z opcją wyboru 1 lub 2 kursów specjalistycznych

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient


Specjalistyczny kurs nurkowania skierowany jest do osób znających podstawy nurkowania. To szkolenie jest pierwszym krokiem do nurkowań technicznych. Dedykowane jest osobom, które zakochały się w nurkowaniu i chcą rozszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Osoba obdarowana voucherem odkryje wolność i ekscytujące uczucie nieważkości pod wodą, które znane jest tylko rybom, ptakom oraz nurkom. W wersji SURPRISE poza kursem podstawowym osoba obdarowana voucherem może wybrać 1 lub 2 dodatkowe kursy w formie miłej niespodzianki.

Cena  od 600,00 zł

Dostępność: W magazynie

* Pola wymagane

-- Wybierz --
Cena  od 600,00 zł

Darmowe

DIY - czyli zrób to sam

+30 zł

Ozdobne pudełko

WybierzOpakowanie
Wybierz gotowe opakowanie lub jeden z darmowych szablonów.
Rezygnuje
Wybieram
×
VoucherPodarunkowy
Zawsze trafiony prezent!
ekstremalny voucher prezentowy

EkstremalnaMapa Polski
ekstremalna mapa Polski
Zobacz lokalizacje
EkstremalnaMapa Polski
Tu znajdziesz wszystkie ekstremalne vouchery
Znalezionych lokalizacji 30
 

Opis produktu
Zlokalizowane w sercu Warszawy centrum nurkowe łączy grupę pasjonatów zakochanych w podwodnej przygodzie. Posiadający bogate doświadczenie instruktorzy pragną przekazać uczestnikom zarówno miłość do nurkowania, jak i odpowiednią technikę, a także umiejętności i zasady bezpieczeństwa. Tutaj właśnie można zrealizować voucher prezentowy na specjalistyczne kursy nurkowania.


W skład vouchera wchodzi kurs Nitrox Diver – pierwszy krok do nurkowań technicznych oraz jedno lub dwa (zależnie od wybranej opcji cenowej) dodatkowe szkolenia specjalistyczne do wyboru. Celem kursu NITROX DIVER jest zapoznanie nurka z teorią, procedurami oraz zasadami bezpiecznego planowania nurkowania bezdekompresyjnego na wzbogaconym powietrzu (czyli mieszaninie nitroxowej, zawierającej od 22% do 40% tlenu).


Osoba obdarowana voucherem nauczy się między innymi używać mieszanek nitroxowych. Dzięki tej umiejętności jej zejścia pod wodę będą bezpieczniejsze, a czas nurkowania maksymalnie długi. Podczas kursu dowie się, jak bezpiecznie zaplanować oraz jak zrealizować nurkowanie na mieszankach wzbogaconych o większą wartość tlenu, a także jak analizować gaz w butli do nurkowania.


Kurs podzielony jest na dwa etapy. Podczas zajęć teoretycznych osoba obdarowana voucherem pozna zasady planowania nurkowania na Nitroxie, kwestie sprzętowe i zasady jego konserwacji, teorię dotyczącą wykorzystania tlenu w nurkowaniu i unikania zagrożeń z tym związanych. W ekscytującej części praktycznej pozna metody przygotowywania Nitroxu oraz zasady działania przyrządów do pomiaru zawartości tlenu w mieszance – sprawdzi mieszanki, dokumentacje, zaplanuje nurkowanie z wykorzystaniem nitroxu.


W rezultacie po ukończeniu kursu nurek będzie mógł nurkować na wzbogaconym powietrzu o zawartości tlenu od 22% do 40%, nabywać lub wypożyczać butle, automaty i inny sprzęt do wzbogaconego powietrza o zawartości tlenu do 40%, a także rozpocząć kolejne szkolenie DSAT – Tec Deep Diver.


Osoba obdarowana voucherem otrzyma dodatkową SURPRISE (niespodziankę) – do wyboru 1 lub 2 (w zależności od wybranej opcji cenowej) dodatkowy kurs specjalistyczny.Wymagania wstępne: • ukończone 15 lat (od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest pisemna zgoda rodziców na uczestnictwo w kursie),

 • certyfikat PADI OWD lub równoważny.W skład vouchera wchodzi: • kurs Nitrox Diver – pierwszy krok do nurkowań technicznych,

 • 1 lub 2 (w zależności od wybranej opcji cenowej) wybrane kursy specjalistyczne (lista kursów do wyboru znajduje się poniżej),

 • niezbędny sprzęt nurkowy: automat oddechowy, skafander neoprenowy, płetwy, maska, jacket (kompensator pływalności), balast,

 • kreator życzeń (możliwość personalizacji karty podarunkowej),

 • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),

 • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Pakiet: kurs Nitrox Diver + 1 wybrany specjalistyczny kurs nurkowania w cenie 600 zł/os.


Pakiet: kurs Nitrox Diver + 2 wybrane specjalistyczne kursy nurkowania w cenie 900 zł/os.

SURPRISE można wybrać spośród specjalistycznych kursów:


Suchy skafander – to szkolenie to dobry pomysł dla osoby marzącej o nurkowaniu w lodowatych fiordach i jeziorach, która nie zamierza kończyć sezonu nurkowego z nadejściem zimy. Nurkowanie w suchym skafandrze to nieporównywalnie większy komfort niż w tradycyjnej piance – można w nim nurkować dłużej i głębiej w zimnej wodzie, a nawet pod lodem.


Nurkowanie nocne – dzięki niemu poznasz nurkowanie z perspektywy morskich stworzeń. Dowiesz się, jak nurkować w warunkach nocnych, w jaki sposób wejść i wyjść z wody oraz jak nawigować pod wodą w nocy. Dzięki temu voucherowi osoba obdarowana będzie miała okazję odkryć gatunki stworzeń morskich aktywnych tylko od osłoną nocy.


Doskonała pływalność – jak mniej męczyć się pod wodą i tym samym zużywać mniejszą ilośc powietrza podczas nurkowania? Technika czyni mistrza! Dzięki temu szkoleniu znacznie polepszy się jakość nurkowania i co z tym związane – podwodnych doznań. To kurs z grupy MUST HAVE.


Nawigacja podwodna – kurs, który wykuwa w swojej kuźni ekspertów do spraw nawigacji pod wodą. Specjalizacja ta pozwala bezpiecznie i skutecznie przeprowadzić nurkowanie nawigacyjne z wykorzystaniem profesjonalnych metod nawigacji.


Fotografia podwodna – coś dla fana wody i fotografii. Kurs fotografii podwodnej z zastosowaniem profesjonalnych technik przy wykorzystaniu automatycznych aparatów cyfrowych. Kurs fotografii podwodnej dostępny jest w dwóch opcjach do wyboru.


W opcji certyfikacja na poziomie 1: rozwój techniki cyfrowego zapisu obrazu, cyfrowych aparatów fotograficznych, podstawy cyfrowej fotografii oraz fotografii podwodnej, podstawy wykonywania zdjęć pod wodą oraz metoda PADI SEA, prawidłowe wejście do wody i dbałość o środowisko naturalne, wykorzystanie tabliczek balansowania bieli, wykonanie zdjęć pod wodą.


W opcji certyfikacja na poziomie 2: formaty plików cyfrowych, zagadnienia związane z rozdzielczością, doświetlenie, kompozycja zdjęć, podstawy stosowania lamp stroboskopowych, warsztaty fotografii, wykonanie zdjęć podwodnych metoda PADI SEA – ostrych zdjęć o prawidłowej rozdzielczości, kontraście, kolorze oraz kompozycji.REKOMENDOWANE DLA:


DLA NASTOLATKA: Specjalistyczny kurs nurkowania to dobry pomysł dla każdego aktywnego nastolatka, który ukończył 15 lat. Dzięki temu voucherowi będzie mógł zmierzyć się z podwodną przygodą i odbyć swoją pierwszą lekcję nurkowania. To ciekawy pomysł na pokazanie nastolatkowi, jak ekscytujący i pełen emocji może być sport. Pora na nową pasję!


DLA NIEJ: Bliska Twojemu sercu dziewczyna zakochała się w nurkowaniu? Sprezentuj jej zaproszenie na specjalistyczny kurs nurkowania w wersji SURPRISE – sama może wybrać, na który dodatkowy kurs specjalistyczny się zdecyduje! Będzie mogła poczuć się jak syrena i z pewnością będzie się świetnie bawiła w płetwach i masce. Jeśli chcesz podarować jej chwilę zapomnienia – ten prezent będzie strzałem w dziesiątkę.


DLA NIEGO: Twój ukochany mężczyzna czuje się w wodzie jak ryba? Podaruj mu możliwość rozwoju jego umiejętności. Zaproś go na specjalistyczny kurs nurkowania pod patronatem doświadczonego instruktora. Może to będzie początek jego wielkiej pasji? Płetwy i skafander będą jego nowym, bardzo zdrowym i kreatywnym uzależnieniem. Może zdecyduje się na kurs fotografii pod wodą, a może wybierze kurs pływania w suchym skafandrze? Niech to będzie jego przyjemny dylemat. SURPIRSE!
Recenzje

Ocenianie produktów jest dostępne, tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów aby wpisać frazy.

Prezentowe Pogotowie

Czyli jak dobrać idealny prezent ;)

 • W życiu bliskich Ci osób zbliża się wyjątkowy dzień ślubu? Nie chcesz iść na łatwiznę i wręczać nowożeńcom kolejnej oklepanej...
 • Zastanawiasz się, jak zaskoczyć bliską Ci osobę i jaki pomysł na prezent będzie najlepszy? Podaruj jej moc niezapomnianych wrażeń –...
 • Zbliża się ważna okazja – urodziny, imieniny, rocznica, zmiana pracy bliskiej osoby? Podaruj jej wyjątkowy prezent, który zapewni pozytywny skok...
 • Zastanawiasz się nad super prezentami dla swoich znajomych? Zbliża się święto bliskiej Ci osoby, a Ty szukasz dla niej niezwykłego prezentu...
 • Zaczerpnij powietrze i wstrzymaj oddech, bo mamy dla Ciebie coś naprawdę wielkiego – pomysł na prezent, który będzie niezapomnianym przeżyciem...