× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na kurs Nitrox Diver z opcją wyboru 1 lub 2 kursów specjalistycznych | Warszawa
Voucher na kurs Nitrox Diver z opcją wyboru 1 lub 2 kursów specjalistycznych | Warszawa

Specjalistyczny kurs nurkowania skierowany jest do osób znających podstawy nurkowania. To szkolenie jest pierwszym krokiem do nurkowań technicznych. Dedykowane jest osobom, które zakochały się w nurkowaniu i chcą rozszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Osoba obdarowana voucherem odkryje wolność i ekscytujące uczucie nieważkości pod wodą, które znane jest tylko rybom, ptakom oraz nurkom. W wersji SURPRISE poza kursem podstawowym osoba obdarowana.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na kurs Nitrox Diver z opcją wyboru 1 lub 2 kursów specjalistycznych | Warszawa

Zlokalizowane w sercu Warszawy centrum nurkowe łączy grupę pasjonatów zakochanych w podwodnej przygodzie. Posiadający bogate doświadczenie instruktorzy pragną przekazać uczestnikom zarówno miłość do nurkowania, jak i odpowiednią technikę, a także umiejętności i zasady bezpieczeństwa. Tutaj właśnie można zrealizować voucher prezentowy na specjalistyczne kursy nurkowania.

W skład vouchera wchodzi kurs Nitrox Diver – pierwszy krok do nurkowań technicznych oraz jedno lub dwa (zależnie od wybranej opcji cenowej) dodatkowe szkolenia specjalistyczne do wyboru. Celem kursu NITROX DIVER jest zapoznanie nurka z teorią, procedurami oraz zasadami bezpiecznego planowania nurkowania bezdekompresyjnego na wzbogaconym powietrzu (czyli mieszaninie nitroxowej, zawierającej od 22% do 40% tlenu).

Osoba obdarowana voucherem nauczy się między innymi używać mieszanek nitroxowych. Dzięki tej umiejętności jej zejścia pod wodę będą bezpieczniejsze, a czas nurkowania maksymalnie długi. Podczas kursu dowie się, jak bezpiecznie zaplanować oraz jak zrealizować nurkowanie na mieszankach wzbogaconych o większą wartość tlenu, a także jak analizować gaz w butli do nurkowania.

Kurs podzielony jest na dwa etapy. Podczas zajęć teoretycznych osoba obdarowana voucherem pozna zasady planowania nurkowania na Nitroxie, kwestie sprzętowe i zasady jego konserwacji, teorię dotyczącą wykorzystania tlenu w nurkowaniu i unikania zagrożeń z tym związanych. W ekscytującej części praktycznej pozna metody przygotowywania Nitroxu oraz zasady działania przyrządów do pomiaru zawartości tlenu w mieszance – sprawdzi mieszanki, dokumentacje, zaplanuje nurkowanie z wykorzystaniem nitroxu.

W rezultacie po ukończeniu kursu nurek będzie mógł nurkować na wzbogaconym powietrzu o zawartości tlenu od 22% do 40%, nabywać lub wypożyczać butle, automaty i inny sprzęt do wzbogaconego powietrza o zawartości tlenu do 40%, a także rozpocząć kolejne szkolenie DSAT – Tec Deep Diver.

Osoba obdarowana voucherem otrzyma dodatkową SURPRISE (niespodziankę) – do wyboru 1 lub 2 (w zależności od wybranej opcji cenowej) dodatkowy kurs specjalistyczny.

Wymagania wstępne:

  • ukończone 15 lat (od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest pisemna zgoda rodziców na uczestnictwo w kursie),
  • certyfikat PADI OWD lub równoważny.

 

W skład vouchera wchodzi:

  • kurs Nitrox Diver – pierwszy krok do nurkowań technicznych,
  • 1 lub 2 (w zależności od wybranej opcji cenowej) wybrane kursy specjalistyczne (lista kursów do wyboru znajduje się poniżej),
  • niezbędny sprzęt nurkowy: automat oddechowy, skafander neoprenowy, płetwy, maska, jacket (kompensator pływalności), balast,
  • kreator życzeń (możliwość personalizacji karty podarunkowej),
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

 

 Pakiet: kurs Nitrox Diver + 1 wybrany specjalistyczny kurs nurkowania w cenie 600 zł/os.

Pakiet: kurs Nitrox Diver + 2 wybrane specjalistyczne kursy nurkowania w cenie 900 zł/os.

SURPRISE można wybrać spośród specjalistycznych kursów:

Suchy skafander – to szkolenie to dobry pomysł dla osoby marzącej o nurkowaniu w lodowatych fiordach i jeziorach, która nie zamierza kończyć sezonu nurkowego z nadejściem zimy. Nurkowanie w suchym skafandrze to nieporównywalnie większy komfort niż w tradycyjnej piance – można w nim nurkować dłużej i głębiej w zimnej wodzie, a nawet pod lodem.

Nurkowanie nocne – dzięki niemu poznasz nurkowanie z perspektywy morskich stworzeń. Dowiesz się, jak nurkować w warunkach nocnych, w jaki sposób wejść i wyjść z wody oraz jak nawigować pod wodą w nocy. Dzięki temu voucherowi osoba obdarowana będzie miała okazję odkryć gatunki stworzeń morskich aktywnych tylko od osłoną nocy.

Doskonała pływalność – jak mniej męczyć się pod wodą i tym samym zużywać mniejszą ilośc powietrza podczas nurkowania? Technika czyni mistrza! Dzięki temu szkoleniu znacznie polepszy się jakość nurkowania i co z tym związane – podwodnych doznań. To kurs z grupy MUST HAVE.

Nawigacja podwodna – kurs, który wykuwa w swojej kuźni ekspertów do spraw nawigacji pod wodą. Specjalizacja ta pozwala bezpiecznie i skutecznie przeprowadzić nurkowanie nawigacyjne z wykorzystaniem profesjonalnych metod nawigacji.

Fotografia podwodna – coś dla fana wody i fotografii. Kurs fotografii podwodnej z zastosowaniem profesjonalnych technik przy wykorzystaniu automatycznych aparatów cyfrowych. Kurs fotografii podwodnej dostępny jest w dwóch opcjach do wyboru.

W opcji certyfikacja na poziomie 1: rozwój techniki cyfrowego zapisu obrazu, cyfrowych aparatów fotograficznych, podstawy cyfrowej fotografii oraz fotografii podwodnej, podstawy wykonywania zdjęć pod wodą oraz metoda PADI SEA, prawidłowe wejście do wody i dbałość o środowisko naturalne, wykorzystanie tabliczek balansowania bieli, wykonanie zdjęć pod wodą.

W opcji certyfikacja na poziomie 2: formaty plików cyfrowych, zagadnienia związane z rozdzielczością, doświetlenie, kompozycja zdjęć, podstawy stosowania lamp stroboskopowych, warsztaty fotografii, wykonanie zdjęć podwodnych metoda PADI SEA – ostrych zdjęć o prawidłowej rozdzielczości, kontraście, kolorze oraz kompozycji.

 

REKOMENDOWANE DLA:

DLA NASTOLATKA: Specjalistyczny kurs nurkowania to dobry pomysł dla każdego aktywnego nastolatka, który ukończył 15 lat. Dzięki temu voucherowi będzie mógł zmierzyć się z podwodną przygodą i odbyć swoją pierwszą lekcję nurkowania. To ciekawy pomysł na pokazanie nastolatkowi, jak ekscytujący i pełen emocji może być sport. Pora na nową pasję!

DLA NIEJ: Bliska Twojemu sercu dziewczyna zakochała się w nurkowaniu? Sprezentuj jej zaproszenie na specjalistyczny kurs nurkowania w wersji SURPRISE – sama może wybrać, na który dodatkowy kurs specjalistyczny się zdecyduje! Będzie mogła poczuć się jak syrena i z pewnością będzie się świetnie bawiła w płetwach i masce. Jeśli chcesz podarować jej chwilę zapomnienia – ten prezent będzie strzałem w dziesiątkę.

DLA NIEGO: Twój ukochany mężczyzna czuje się w wodzie jak ryba? Podaruj mu możliwość rozwoju jego umiejętności. Zaproś go na specjalistyczny kurs nurkowania pod patronatem doświadczonego instruktora. Może to będzie początek jego wielkiej pasji? Płetwy i skafander będą jego nowym, bardzo zdrowym i kreatywnym uzależnieniem. Może zdecyduje się na kurs fotografii pod wodą, a może wybierze kurs pływania w suchym skafandrze? Niech to będzie jego przyjemny dylemat. SURPIRSE!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.