× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na nurkowanie turystyczne wraz z wypożyczeniem sprzętu nurkowego | okolice Augustowa
Voucher na nurkowanie turystyczne wraz z wypożyczeniem sprzętu nurkowego | okolice Augustowa .

Pod wodą można spędzić wyjątkowe chwile i obejrzeć zachwycające widowisko świateł i cieni, masę różnorodnych kolorów i żywych organizmów – niezapomniany widok. Jednak to właśnie nocą możemy poznać świat podwodnych głębin z innej perspektywy – to wtedy budzą się do życia drapieżniki i wszystko wygląda zupełnie inaczej niż w ciągu dnia. Jeśli głowisz się nad prezentem dla bliskiej osoby, proponujemy coś naprawdę fascynującego – kartę podarunkową na nurkowanie turystyczne dzienne lub nocne!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 300.00 zł

gift Voucher na nurkowanie turystyczne wraz z wypożyczeniem sprzętu nurkowego | okolice Augustowa

Voucher jest przeznaczony dla tych, którzy pierwsze kroki w nurkowaniu mają już za sobą. Podaruj ten super prezent komuś, kto sporty wodne uprawia z zamiłowaniem!

Jeśli Twoja przyjaciółka próbowała już swoich sił w nurkowaniu i pierwszy kurs ma już za sobą, koniecznie musisz jej wręczyć ten voucher. Jej uśmiech i wdzięczność – gwarantowane! Kto wie – może to Ty przypomnisz jej o dawnej pasji, do której wróci dzięki tej niezwykłej karcie podarunkowej?

Za organizację podwodnej wyprawy odpowiada centrum nurkowe położone w okolicy malowniczego Augustowa, które swój profesjonalizm zawdzięcza między innymi wieloletniemu prowadzeniu szkoleń nad Adriatykiem – w Chorwacji. Voucher umożliwia też wypożyczenie sprzętu niezbędnego do nurkowania, takiego jak: butla, jacket, automat oddechowy, skafander mokry, buty, płetwy oraz maski. Doświadczony instruktor z chęcią pomoże w każdej sytuacji i podzieli się swoją wiedzą na temat nurkowania.

W skład vouchera wchodzi:

  • indywidualne dzienne lub nocne nurkowanie turystyczne w towarzystwie doświadczonego instruktora – pobyt pod wodą dla osób, które już mają doświadczenie w nurkowaniu,
  • wypożyczenie sprzętu nurkowego (butla, jacket, automat oddechowy, skafander mokry, buty, płetwy, maska),
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Dla bliskiej osoby twojego serca:

 Od dawna nurkuje, ale nigdy nie miała okazji robić tego nocą, ten wyjątkowy prezent na pewno sprawi jej ogromną radość! A może nie wiesz, co spodoba się Twojemu mężowi, który od jakiegoś czasu próbuje swoich sił w podwodnych zmaganiach? Propozycja karty podarunkowe na nurkowanie turystyczne jest właśnie tym, co wywoła najgłębsze emocje i radość!

Czasami, aby obdarować szczególną dla nas osobę, nie musimy czekać na specjalną okazję. Jeśli chcesz zobaczyć szczery uśmiech na jej twarzy, podaruj jej voucher na kurs nurkowania nocnego, a przekonasz się, jak bardzo będzie Ci wdzięczna za ten gest! Nie zapomnij do karty podarunkowej dołączyć wyjątkowych osobistych życzeń. Dzięki temu, prezent będzie jeszcze lepszy.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.