× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na nurkowanie turystyczne z instruktorem dzienne lub nocne – Nocny marek podwodny | okolice Augustowa
Voucher na nurkowanie turystyczne z instruktorem dzienne lub nocne – Nocny marek podwodny | okolice Augustowa

Nurkowanie to jedna z najciekawszych i jednocześnie dostarczających niezwykłych wrażeń aktywności fizycznych. Na pewno ktoś z Twoich przyjaciół jest zapalonym miłośnikiem tej formy rekreacji i próbował już nieraz klasycznego nurkowania! Jednak pływanie nocą? To dopiero musi być dreszcz emocji i niezapomniane przeżycie! Tak się składa, że mamy dla Ciebie super ofertę – voucher na nurkowanie turystyczne dzienne lub nocne z instruktorem!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 200.00 zł

gift Voucher na nurkowanie turystyczne z instruktorem dzienne lub nocne – Nocny marek podwodny | okolice Augustowa

Warto wiedzieć, że voucher jest skierowany do osób, które mają już doświadczenie w nurkowaniu – mimo to, nad ich bezpieczeństwem będzie czuwał wykwalifikowany instruktor z centrum nurkowego znajdującego się w okolicach pięknego Augustowa.

Swój niepowtarzalny klimat i profesjonalizm firma zawdzięcza między innymi wieloletniemu prowadzeniu centrum szkoleniowego nad Adriatykiem – w Chorwacji.

Nurkowanie nocne posiada zupełnie inny charakter niż nurkowanie dzienne. Przede wszystkim jest bardziej tajemnicze. Oprócz tego nocą do życia budzą się zupełnie inne gatunki podwodnych stworzeń i możemy zaobserwować np. wiele żerujących drapieżników. Szczęśliwy posiadacz vouchera na własne oczy będzie mógł zobaczyć tajemnicze nocne życie akwenu.

 

W skład vouchera wchodzi:

  • indywidualne dzienne lub nocne nurkowanie turystyczne w towarzystwie doświadczonego instruktora – pobyt pod wodą dla osób, które już mają doświadczenie w nurkowaniu,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Dla szczególnej osoby:

Czasami, aby obdarować szczególną dla nas osobę, nie musimy czekać na specjalną okazję. Jeśli chcesz zobaczyć szczery uśmiech na jej twarzy, podaruj jej voucher na kurs nurkowania nocnego, a przekonasz się, jak bardzo będzie Ci wdzięczna za ten gest! Nie zapomnij do karty podarunkowej dołączyć wyjątkowych osobistych życzeń. Dzięki temu, prezent będzie jeszcze lepszy.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.