× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Odprężcie się - voucher do SPA dla dwojga | Płock
Odprężcie się - voucher do SPA dla dwojga | Płock

Zastanawiasz się, jak to jest przeżyć 25 lat razem, na dobre i na złe? Zapytaj swoich rodziców, którzy niedługo będą obchodzić tę wyjątkową rocznicę ślubu. Jeśli szukasz dla nich prezentu, który zachwyci i ją i jego, wybierz taki, który przyczyni się do celebracji ich wspólnych chwil. Voucher do SPA dla dwojga sprawi, że podczas relaksujących zabiegów będą mogli cieszyć się swoim towarzystwem i wspominać najlepsze lata.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Odprężcie się - voucher do SPA dla dwojga | Płock

Jeśli szukasz prezentu dla zakochanej pary, postaw na zabiegi w SPA, które odprężą zarówno ją, jak i jego. SPA Cameleo przygotowało specjalny pakiet o nazwie “Odprężcie się”, który zapewni relaks, o jakim im się nigdy nie śniło. Do wyboru są trzy warianty zabiegów. Pierwsza opcja, strefa saun oraz masaż żurawinowy, zawiera godzinną saunę, z której, w trosce o prywatność, jednocześnie może korzystać tylko jedna para. Można relaksować się w saunie suchej, biosaunie lub łaźni parowej. Ponadto wykonany zostanie masaż żurawinowy dla niej i dla niego. A może wybierzesz drugi wariant, który składa się z sauny suchej, biosauny lub łaźni parowej, a także zawiera masaż całego ciała masłem czekoladowym, które nie tylko wyśmienicie pachnie, lecz także sprawia, że skóra jest miękka i nawilżona. Ostatnią opcją jest strefa saun oraz masaż kokosowy, którego podstawą jest olej kokosowy. Wybierz dla zakochanych najlepszą opcję i pozwól im cieszyć się sobą!

W skład pakietu wchodzi: - voucher na strefę saun oraz do wyboru masaż żurawinowy, masaż masłem czekoladowym lub masaż kokosowy, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Warianty cenowe dla dwojga: - 60-minutowy relaks w strefie saun oraz masaż żurawinowy – 320 zł, - 60-minutowy relaks w strefie saun oraz masaż masłem czekoladowym – 300 zł, - 60-minutowy relaks w strefie saun oraz masaż kokosowy – 300 zł. Ważne informacje: Podana cena zawiera wybrane napoje serwowane w trakcie zabiegów, a także ręczniki i bieliznę jednorazową. Zabiegi mogą być wykonywane równocześnie w tym samym pomieszczeniu lub w oddzielnych gabinetach.

DLA MAMY: Twoja mama marzy o tym, by w wyjątkowy sposób przeżyć zbliżającą się rocznicę ślubu? Podaruj jej i tacie niezapomniany czas w progach SPA Cameleo. Niech doświadczą przyjemności płynącej z sauny i regeneracyjnej mocy masażu. DLA SIOSTRY: Twoja siostra chciałaby spędzić ze swoim ukochanym magiczne chwile? Zabaw się w dobrą wróżkę, która spełnia najskrytsze marzenia i podaruj zakochanym wyjątkowy czas relaksu, który będą mogli dzielić tylko we dwoje. Pamiętaj, że dobro wraca i warto sprawiać bliskim radość.

gift Być może spodoba Ci się także...

Voucher na personalizowaną ilustrację
Cena od 300.00 zł
Voucher na ręcznie robioną Księgę Gości
Cena od 250.00 zł
Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.