Voucher dla miłośnika militariów - pakiet podstawy karabinka Kriss Vector | Knyszyn - Białystok

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient


Osoba z kręgu Twoich szalonych znajomych obchodzi urodziny? Zastanawiasz się, co w największym stopniu spełni oczekiwania miłośnika nowych wyzwań? Ekscytująca wizyta na strzelnicy i nauka obsługi broni zadowoli każdego amatora niecodziennych przygód. Podaruj bliskiej osobie voucher “Podstawy karabinka Kriss Vector” i pozwól jej przekonać się, czy ma w sobie potencjał króla strzelców. Rozrywka na najwyższym poziomie gwarantowana!
Cena  od 80,00 zł

Dostępność: W magazynie

* Pola wymagane

-- Wybierz --
Cena  od 80,00 zł

Darmowe

DIY - czyli zrób to sam

+30 zł

Ozdobne pudełko

WybierzOpakowanie
Wybierz gotowe opakowanie lub jeden z darmowych szablonów.
Rezygnuje
Wybieram
VoucherPodarunkowy
Zawsze trafiony prezent!
ekstremalny voucher prezentowy

EkstremalnaMapa Polski
ekstremalna mapa Polski
Zobacz lokalizacje
EkstremalnaMapa Polski
Tu znajdziesz wszystkie extremalne vouchery i prezenty z adrenaliną
Znalezionych lokalizacji 70
 

Opis produktu
Możliwość zdobycia nowego doświadczenia połączona z oderwaniem się od szarej rzeczywistości i rozładowaniem codziennego stresu jest zawsze dobrym pomysłem na prezent. Kilka godzin z bronią w ręku to przygoda jedyna w swoim rodzaju. Szczególnie dla miłośnika militariów i kina akcji. Strzelając z profesjonalnej broni, w jednej chwili poczuje się niczym bohater filmu sensacyjnego. Pod czujnym okiem doświadczonego instruktora pozna zasady bezpiecznej obsługi broni oraz techniki strzelania. Podczas szkolenia trener przekaże wszelkie niezbędne informacje na temat karabinka. Co odróżnia karabinek Kriss Vector od innych rodzajów broni? Egzotyczna konstrukcja karabinka zaskakuje precyzją i celnością. Tego rodzaju broni próżno szukać na innych strzelnicach. Karabinek wyposażony jest w system Kriss Super V, dzięki któremu podrzut zredukowano o 95%, a odrzut o 60%. Obniżona oś lufy w stosunku do chwytu znacząco poprawia kontrolę nad bronią.


Voucher oprócz teoretycznej nauki obejmuje także praktyczny trening umiejętności – gwarantujemy, że ten element wizyty na strzelnicy najbardziej spodoba się miłośnikowi mocnych wrażeń. W zależności od wybranej opcji cenowej, będzie miał do wykorzystania 25 lub 50 sztuk amunicji z karabinka Kriss Vector. A to oznacza aż kilkadziesiąt okazji do wypróbowania swoich sił jako profesjonalny strzelec! Ekstremalne emocje i podniesiony poziom adrenaliny szczęśliwy posiadacz vouchera poczuje za każdym razem, gdy chwyci za spust.


Na strzelnicy dostępnych jest 10 stanowisk strzeleckich od 10 do 25 metrów, co pozwala na zorganizowanie imprezy integracyjnej i na szalone spędzenie urodzinowego wieczoru w grupie znajomych. Nauka obsługi broni to idealna propozycja rozrywki z okazji męskiego święta. Militarna niespodzianka świetnie sprawdzi się z okazji Dnia Mężczyzny, urodzin ojca czy imienin dziadka.


Pakiet “Podstawy karabinka Kriss Vector” to oryginalny prezent nie tylko dla panów. Wizyta na strzelnicy zadowoli każdego fana mocnych wrażeń niezależnie od płci. Setki zadowolonych klientów strzelnicy nie mogą się mylić!W skład pakietu wchodzi: • wypożyczenie sprzętu ochronnego (nauszniki + okulary),

 • szkolenie teoretyczne i praktyczne,

 • 25 lub 50 sztuk amunicji do karabinka Kriss Vector (w zależności od opcji cenowej),

 • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),

 • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).Warianty cenowe vouchera: • szkolenie z 25 sztukami amunicji – 80 zł.

 • szkolenie z 50 sztukami amunicji – 160 zł.Ważne informacje: • Akademia Technik Strzeleckich mieści się w Knyszynie (ok. 30 km od Białegostoku).

DLA KOGO REKOMENDOWANY


NA IMPREZĘ INTEGRACYJNĄ: Zarządzasz kilkuosobowym nowopowstałym zespołem? Chcesz zorganizować imprezę integracyjną i zastanawiasz się, czym zaskoczyć swoich współpracowników? Podaruj każdemu z nich voucher “Podstawy karabinka Kriss Vector”. Zamiast do pracy, wybierzcie się na strzelnicę i wspólnie zorganizujcie strzelecką rywalizację. To szansa na poznanie kolegów z pracy w zupełnie innej odsłonie. Wyobrażasz sobie informatyka, na co dzień zapatrzonego w komputer, albo poważną sekretarkę, jak sprawnym ruchem chwytają za broń i celują wprost w sam środek tarczy? Nic tak nie integruje zespołu jak doskonała zabawa połączona ze sporą dawką mocnych wrażeń i wspólne szalone wspomnienia.


NA DZIEŃ OJCA | NA DZIEŃ DZIADKA: Ciepłe skarpetki, śmieszną koszulkę i nietypowy kubek zachowaj na inne okazje. Wyjątkowi mężczyźni zasługują na oryginalne prezenty. Nauka obsługi broni to typowo męska rozrywka. Ekstremalne emocje podczas celowania w sam środek tarczy wyzwolą w dziadku zupełnie nowe pokłady energii. Praktyczne szkolenie pod okiem instruktora sprawi, że Twój tata zapomni o problemach w pracy i rozładuje codzienny stres. Zabierając dziadka czy tatę na strzelnicę, tak naprawdę zabierasz go do świata mocnych wrażeń porównywalnych z tymi, które przeżywają bohaterowie kultowych filmów akcji. Jak śpiewał James Brown „This is a man's world”.


NA 18-STKĘ: Klucz do trafionego prezentu dla młodego człowieka? Podarunek powinien zaskakiwać, dostarczać mnóstwa wrażeń i być na czasie. Pakiet “Poznaj karabinek Kriss Vector” spełnia dokładnie te kryteria. Wzmożony poziom adrenaliny i rosnąca ekscytacja przy każdym pociągnięciu za spust gwarantowane. Zdjęcie ze strzelnicy wrzucone do social media zdobędzie miliony lajków, a trening koncentracji i opanowywania nerwów zaprocentuje w kolejnych latach dorosłości. Spraw, by Twój bliski z hukiem wszedł w dorosłe życie. Niech nowy poważny etap swojego życia zacznie od szalonego doświadczenia połączonego z dużą dawką interesującej wiedzy.
Recenzje

Ocenianie produktów jest dostępne, tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów aby wpisać frazy.

Prezentowe Pogotowie

Czyli jak dobrać idealny prezent ;)

 • pogotowie prezentowe Nietypowy prezent dla niego? Dla ojca, chłopaka, dziadka. Mimo że zna się te osoby czasem całe życie, trudno momentami wpaść...
 • pogotowie prezentowe Nasi bliscy nie muszą za każdy razem otrzymywać takich samych prezentów. Obecnie większość podarunków da się skatalogować, poukładać w podobne...
 • pogotowie prezentowe Nie wszystkie prezenty muszą zamykać się w ściśle określonych ramach. Jeżeli jesteśmy w kimś w bardzo dobrej komitywie, to nie...
 • pogotowie prezentowe Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią sezon zaręczyn i ślubów. Zaproszenia wypełniają skrzynkę pocztową, a z szafy...
 • pogotowie prezentowe Jak na złość zwiedziliście już wszystkie galerie i muzea w mieście, a repertuary kin świecą pustkami… Trzeba szybko wymyślić coś...