× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na pakiet SPA - Nareszcie Wolna | Kraków
Voucher na pakiet SPA - Nareszcie Wolna | Kraków

Karta prezentowa na pakiet zabiegów SPA dedykowana dla kobiet dojrzałych zapewni chwile cudownego relaksu podczas godzinnego masażu relaksacyjnego oraz intensywnie regenerującego zabiegu na twarz poprawiającego elastyczność skóry – liftingu bez użycia skalpela. Wreszcie na koniec wykonana zostanie henna i regulacja brwi i rzęs, która podkreśli spojrzenie i nada subtelny kształt twarzy. Profesjonalny salon SPA mieszczący się przy krakowskim Rynku postara się, by przejście na emeryturę było dla Twojej mamy powodem do radości i optymizmu.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 510.00 zł

gift Voucher na pakiet SPA - Nareszcie Wolna | Kraków

W życiu bliskiej Ci osoby – mamy, teściowej, koleżanki z pracy nadeszła pora rewolucyjnych zmian? Przejście na emeryturę, jak każda zmiana, może przerażać, ale z Twoim wsparciem i małą pomocą w postaci naszej karty prezentowanej na zabiegi SPA w najlepszym salonie piękności kochana kobieta zobaczy przed sobą drogę pełną możliwości. Koniec kariery zawodowej może być początkiem nowych zainteresowań, okazją do podróży. Voucher na pakiet  zabiegów SPA dedykowany dla kobiet dojrzałych doda jej pewności siebie i sprawi, że spojrzy na swoją sytuację świeżym okiem. Po zabiegach regeneracyjnych anti-aging poprawiających owal twarzy, godzinnym relaksującym masażu mającym zbawienne działanie na krążenie i system nerwowy okolicy kręgosłupa i wreszcie hennie rzęs i brwi, które nadadzą spojrzeniu głębi, Twoja mama, teściowa czy koleżanka wyjdzie z salonu, czując się jak nowonarodzona Afrodyta. Pamiętaj, żeby w treści vouchera wpisać pełne wsparcia myśli dla bliskiej osoby – jeśli składacie się na prezent większą grupą, np. całą rodziną albo zespołem w pracy – niech każdy poświęci jeszcze chwilkę na przekazanie dobrych życzeń. Mają one magiczną moc wyciskania łez wzruszenia i dodawania sił na nową drogę życiową.

W skład pakietu NARESZCIE WOLNA wchodzi:

  • zabieg na twarz Global Lift – mocny zabieg dla każdego rodzaju skóry z oznakami starzenia,
  • godzinny masaż relaksacyjny,
  • henna rzęs oraz brwi z regulacją,
  • kreator życzeń,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

DLA MAMY / TEŚCIOWEJ: Twoja mama niedługo przechodzi na emeryturę i czuje się trochę zagubiona w nowej sytuacji? Zawsze zajęta karierą zastanawia się, co teraz będzie robić? Nie pozwól, żeby została z tym sama! Każda zmiana pociąga za sobą nieznane – to od nas i naszego wsparcia zależy, czy będzie widziała w tym szansę na ekscytujące nowe życie. Pełna miłości karta prezentowa na zabiegi SPA podarowana z okazji przejścia na emeryturę sprawi, że Twoja mama zobaczy otwierające się przed nią możliwości i radosnym krokiem wkroczy w nowy etap. Pielęgnacyjne zabiegi SPA w najlepszym salonie piękności pozwolą poczuć się Twojej mamie czy teściowej, jak młoda dziewczyna przed pierwszą randką. Odmładzający zabieg na twarz poprawi owal twarzy, relaksujący masaż przegoni zalegający w ciele stres, a henna brwi i rzęs nada głębokie spojrzenie i podkreśli kształt twarzy. Wychodząc z salonu, nie będzie tą samą osobą – pewna siebie, piękna i zrelaksowana zobaczy wszystkie pozytywy przejścia na emeryturę – wreszcie będzie miała czas dla siebie!

DLA KOLEŻANKI Z PRACY: Twoja koleżanka z pracy szykuje się do przejścia na zasłużoną emeryturę? Prezent pożegnalny od całego działu w postaci karty prezentowej na zabiegi SPA w najlepszym salonie piękności w Krakowie sprawi, że  poczuje się doceniona i ważna. Zakończenie kariery zawodowej to trudny moment w życiu każdej osoby – nachodzą nas wątpliwości, czy to już czas, co będziemy robić dalej. Karta prezentowa na zabiegi SPA sprawi, że Wasza koleżanka ujrzy w emeryturze szansę na zrobienie czegoś dla siebie, odkrycia nowego hobby, a może podróżowania? Pełne relaksu chwile spędzone w salonie SPA pokażą jej plusy posiadania wolnego czasu. Odmładzający zabieg regeneracyjny na twarz, odprężający godzinny masaż i wreszcie henna rzęs i brwi – Wasza koleżanka wyjdzie z salonu, czując się piękna, zrelaksowana i gotowa na nowe wyzwania. Pamiętajcie, żeby każdy z Was wpisał w treści vouchera coś od siebie – dobrą myśl, zabawną anegdotę, może pozytywny cytat? Wasza koleżanka zyska dzięki temu bezcenną pamiątkę wspólnie spędzonych chwil.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.