× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na wirtualny spacer w technologii Google Street View | Gdańsk i okolice
Voucher na wirtualny spacer w technologii Google Street View | Gdańsk i okolice

Podaruj bliskiej osobie jedyną w swoim rodzaju okazję do zareklamowania swojej firmy lub nieruchomości. Karta prezentowa na wirtualny spacer po wybranym obiekcie, od 5 do 8 punktów panoramicznych oraz profesjonalna sesja zdjęciowa - podarunek jedyny w swoim rodzaju, który przyniesie natychmiastowe profity i odkryje wszystkie atuty jej działalności.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 1490.00 zł

gift Voucher na wirtualny spacer w technologii Google Street View | Gdańsk i okolice

Twoja mama niedawno otworzyła firmę, ale nadal ma problem, by zareklamować swoją działalność? Chcesz pomóc przyjaciółce, która szuka sposobów, by wyróżnić swój biznes?

Podaruj ukochanej osobie niezwykły prezent - karta prezentowa na wirtualny spacer wykonany w technologii Google Street View otworzy przed nią nowe możliwości. Profesjonalny fotograf działający na terenie Gdańska i okolic zamieni siedzibę jej firmy w fotograficzne dzieło sztuki. Niezwykła podróż bez wychodzenia z domu, pięknie oświetlone kadry, które zachęcą potencjalnych klientów do odwiedzin - wirtualny spacer to tajemna broń przedsiębiorców XXI wieku.

Coraz więcej przedsiębiorców zauważa jaką siłę i możliwości w kreowaniu marki i zdobywaniu klientów stworzył Internet, Twoja karta prezentowa to nie tylko profesjonalnie wykonany wirtualny spacer po danym obiekcie, to także umiejscowienie siedziby firmy na mapie Google Street – aplikację, przez którą miliony ludzi na całym świecie szukają różnych usług będą mogły trafić i poznać również firmę ważnej dla Ciebie osoby! Działaj lokalnie i myśl globalnie – taka myśl przyświeca karcie prezentowej, dzięki której marka Twojej żony, taty, mamy czy przyjaciółki otworzy się na świat, a co za tym idzie – nowych klientów!

Hotele, sklepy odzieżowe, salony piękności, salony samochodowe - zanim odwiedzimy takie miejsce chcemy wiedzieć o nim jak najwięcej. Spacer w technologii Google Street View to jedyna taka okazja, by dana osoba poznała i zakochała się w siedzibie firmy bliskiej Ci osoby. Pomóż przenieść jej biznes na wyższy poziom, karta prezentowa na usługi profesjonalnego fotografa będzie troskliwym prezentem, który wywoła na twarzy bliskiej osoby natychmiastowy uśmiech.

Nie zapomnij dołączyć do karty prezentowej najlepszych życzeń dla kochanej osoby – otwarcie własnego biznesu to wielka odpowiedzialność i niepewność, ale dzięki Twoim słowom wsparcia zyska dodatkową parę skrzydeł, która da jej siłę, aby zmierzyć się z wyzwaniami jakie postawi przed nią przyszłość. Przekaż jej to co najważniejsze w podarowanym prezencie – Twoje uczucia.

W skład pakietu wchodzi:

  • wirtualny spacer wykonany w technologii Google Street View składający się z 5-8 punktów panoramicznych oraz profesjonalna sesja zdjęciowa obiektu (około 10 zdjęć),
  • umiejscowienie firmy lub nieruchomości na mapie Google Street,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Warianty cenowe vouchera:

  • sesja zdjęciowa wykonana na terenie Gdańska w cenie 1490 zł
  • sesja zdjęciowa do około 150 km od Gdańska w cenie 1990 zł

DLA MAMY: Twoja mama niedawno otworzyła własny biznes, ale nadal czuje się trochę oszołomiona i niepewna? Pokaż jej, że w każdej sytuacji może na Ciebie liczyć! Karta prezentowa na wirtualny spacer wykonany w technologii Google Street View po siedzibie firmy Twojej mamy składający się z 5-8 punktów panoramicznych oraz profesjonalna sesja zdjęciowa obiektu - to podarunek, który pomoże rozreklamować jej firmę, doda splendoru i sprawi, że zaistnieje na globalnej mapie Google Street. Nic tak nie dodaje pewności siebie jak świadomość tego, że istnieje osoba, która wspiera nasze marzenia, pokaż swojej mamie, że właśnie Ty nią jesteś!

DLA SIOSTRY: Twoja siostra otworzyła własną działalność, ale nie ma pomysłu w jaki sposób efektownie ją wypromować? Zaskocz ją oryginalnym prezentem, który będzie przełomem w reklamowaniu jej marki - karta prezentowa na wirtualny spacer wykonany w technologii Google Street View po siedzibie firmy Twojej siostry składający się z 5-8 punktów panoramicznych oraz profesjonalna sesja zdjęciowa obiektu - to tylko przedsmak tego co zyska dzięki Twojemu podarunkowi. Jej firma zostanie umiejscowiona na globalnej mapie Google Street – ludzie na całym świecie mają szansę trafić na jej salon, sklep czy hotel i wybrać się na wirtualny spacer po wyjątkowym obiekcie. Nie ma lepszej reklamy i okazji, by wyróżnić się na tle innych firm. Pokaż swojej siostrze, że myślisz o niej i chcesz, by osiągnęła sukces – z naszą kartą podarunkową wyruszy na podbój świata!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.