× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na wypożyczenie sprzętu do nurkowania - Podwodny odkrywca | okolice Augustowa
Voucher na wypożyczenie sprzętu do nurkowania - Podwodny odkrywca | okolice Augustowa

Twój przyjaciel to zapalony nurek? Odkąd tylko pamiętasz kojarzy Ci się z wodą, a na Facebooku udostępnia kolejne zdjęcia z nurkowych wypraw? Mamy propozycję, która na pewno przypadnie mu do gustu – podaruj mu voucher na wypożyczenie sprzętu do nurkowania! Może go wykorzystać zawsze, kiedy najdzie go ochota na nurkowanie – zwłaszcza kiedy swój sprzęt przez przypadek zostawi w domu.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na wypożyczenie sprzętu do nurkowania - Podwodny odkrywca | okolice Augustowa

Na pewno znasz kogoś, kto kocha nurkować, ale nie posiada własnego sprzętu albo regularnie wpada na pomysł spontanicznego nurkowania, ale swój sprzęt zostawia z dala od jeziora. Obdaruj go tym voucherem, a jego wdzięczność nie będzie znała granic! Pakiet pozwala na wypożyczenie sprzętów, takich jak: butla, jacket, automat oddechowy, skafander mokry, buty, płetwy i maski. Pozwól swojemu przyjacielowi na zrealizowanie podwodnych przygód!

Centrum nurkowe, w którym można zrealizować voucher, znajduje się w okolicach pięknego Augustowa, a swój niepowtarzalny klimat i profesjonalizm zawdzięcza między innymi wieloletniemu prowadzeniu centrum szkoleniowego nad Adriatykiem.

Oprócz tego, że przez wiele lat nurkowanie uważano za sport ekstremalny, było również postrzegane jako elitarna forma rozrywki. Teraz jest to sport dla każdego – niezależnie od wieku czy płci, dlatego voucher na wypożyczenie sprzętu do nurkowania to prezent uniwersalny – upewnij się tylko, czy Twoi bliscy mają doświadczenie w nurkowaniu, zanim sami zanurzą się pod wodę.

Niektóre prezenty warto podarować bez okazji – tak jest również i w tym w przypadku – podaruj ten voucher bliskiej osobie, która kocha sporty wodne, a uśmiech długo nie będzie znikał z jej twarzy! Jeśli do karty podarunkowej dołączysz miłe spersonalizowane życzenia, obdarowana osoba poczuje się naprawdę wyjątkowo.

W skład vouchera wchodzi:

  • wypożyczenie sprzętu nurkowego dla 1 osoby na 1 dzień (butla, jacket, automat oddechowy, skafander mokry, buty, płetwy, maska),
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.