Imieniny wnuczka – pomysły na prezent

Można powiedzieć, że jesteś babcią idealną. Odkąd urodził się Twój wnuczek starasz się wychodzić na przeciw jego potrzebom i marzeniom tak by na jego twarzy jak najczęściej gościł uśmiech. To Ty kupujesz mu w tajemnicy przed rodzicami kolejną porcję lodów, usprawiedliwiasz wagary czy zabierasz na największą karuzelę do wesołego miasteczka. Nic więc dziwnego, że szukasz naprawdę wystrzałowego prezentu dla swojego ukochanego wnuczka. Oto garść propozycji, które zachwycą każdego dzieciaka.

Słodka przerwa
Masz w domu małego łasucha? Spraw mu słodką niespodziankę, która zapuka do Waszych drzwi. Kolorowe i oryginalne babeczki sprawią, że naprawdę żal będzie je kosztować.

Wymarzone imieniny
Może planujesz zrobić swojemu wnuczkowi imprezę niespodziankę, na której pojawią się jego najlepsi przyjaciele? Zabierz go do miejsca gdzie będzie mógł rozegrać laserową bitwę lub zaproś na kinder bal niesamowitych gości.


Wzorowy uczeń

Jesteś babcią trochę starszego wnuczka i wiesz, że marzy on o studiach językowych? Spraw by matura była dla niego czystą formalnością, a konwersacje w języku angielskim nie wiązały się z tremą. A może podarujesz mu przygodę z językiem hiszpańskim.

Nasze propozycje

Gratka dla książkoholika
Twój wnuczek wprost pochłania książki? Jeśli tak to z pewnością ucieszy się z gadżetów związanych z jego ulubionymi postaciami literackimi, które wpisane nie tylko w jego pamięć, ale też w styl.

Nasze propozycje


Emocje w escape roomie

Wybierzcie się razem do escape roomu i spróbujcie rozwiązać szereg logicznych zagadek tak by móc opuścić pokój pełen tajemnic zanim upłynie czas. Czy misja zostanie zakończona sukcesem?

Jesteśmy pewni, że tegoroczne imieniny wnuczka pobiją wszystkie dotychczasowe tego typu uroczystości. Niezależnie od tego co wybierzesz możesz być pewna, że wnuczek będzie zachwycony Twoją oryginalnością w wyborze prezentu.

prezent-dla-wnuczka_800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera