× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na miesięczny karnet OPEN fitness | Siedlce
Voucher na miesięczny karnet OPEN fitness | Siedlce .

Szukasz prezentu naładowanego pozytywną energią? Postaw na fitness. Podaruj bliskiej osobie miesięczny karnet OPEN na dowolne zajęcia dostępne w grafiku klubu. Do wyboru cały wachlarz różnorodnych zajęć prowadzonych przez wybitnych trenerów z Państwowymi Uprawnieniami Instruktorskimi. Pilates, Body Ball, Stretching czy TBC? Osoba obdarowana voucherem będzie mogła sama ustalić swój grafik i wybrać ćwiczenia, które najbardziej odpowiadają jej preferencjom.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 150.00 zł

gift Voucher na miesięczny karnet OPEN fitness | Siedlce

Karnet na miesięczną przygodę z fitnessem w klubie sportowym w sercu Siedlec to bardzo uniwersalny prezent.

Voucher ten oznacza nieograniczone wejścia w ciągu miesiąca na dowolne zajęcia na salce do wyboru z tych, które są aktualnie dostępne w grafiku. Osoba obdarowana voucherem będzie mogła więc przebierać w ofercie klubu i wybierać z grafiku zajęcia, które najbardziej jej odpowiadają. Przez miesiąc codziennie będzie mogła korzystać z pełnej oferty zajęć odbywających się na sali treningowej. To okazja by spróbować i zakochać się w nowych treningach. Przykładowe zajęcia z grafiku klubu fitness to: Jestem w formie 45+/50+, Step Aerobik, Pilates dla kręgosłupa, Body Ball czy Stretching. W grafiku znajduje się nawet gimnastyka dla kobiet ciężarnych – karnet ten śmiało można więc podarować przyszłej mamie.

Miesiąc z fitnessem może zmienić całe życie, być początkiem pasjonującej przygody ze sportem. To okazja, by zdobyć dobre nawyki, wprowadzić aktywność fizyczną do swojego grafiku i planu tygodnia. Jeśli ukochana osoba od dawna zbierała się do rozpoczęcia aktywnego etapu w swoim życiu, karta prezentowa na miesiąc zajęć fitness będzie dla niej idealnym motywatorem do działania.

W treści vouchera możesz wpisać osobiste życzenia dla ważnej osoby i sprawić, by prezent stał się dowodem Twojej miłości i troski.

W skład pakietu wchodzą:

  • nieograniczone wejścia w ciągu miesiąca na dowolne zajęcia na salce do wyboru z tych, które są aktualnie dostępne w grafiku – przykładowe zajęcia: Jestem w formie 45+/50+, Step Aerobik, Pilates dla kręgosłupa, Body Ball, Stretching,
  • fantastyczna atmosfera i poczucie ducha fitness,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

DLA UKOCHANEJ: Twoja dziewczyna marzy o idealnej sylwetce, ale ciężko się jej zmotywować do regularnych ćwiczeń? Wyjdź jej naprzeciw i w prezencie urodzinowym podaruj idealny motywator. Karnet open na zajęcia fitness doda jej energii i optymizmu do zdobycia upragnionego celu. Pełen miłości i wsparcia prezent pokaże Twojej ukochanej, że wiesz, o czym marzy i pomożesz jej to osiągnąć. Czy istnieje słodszy prezent dla drugiej połówki?

DLA PRZYJACIÓŁKI: Podejmijcie razem wyzwanie fitness. Przez miesiąc możecie wspólnie wypróbować cały grafik zajęć na sali treningowej dostępny w siedleckim klubie fitness. Wybierzcie Wasze ulubione formy ćwiczeń. We wtorek TBC i ostry wycisk, a w piątek odprężenie i relaksujący stretching. Razem będzie weselej! Możecie wspólnie zapisywać swoje efekty i notować kolejne centymetry, które ubyły z Waszych ud czy talii – najważniejsze, by wzajemnie się motywować i czerpać radość z ćwiczeń.

DLA PRZYSZŁEJ MAMY: Jeśli szukasz atrakcyjnego prezentu dla kobiety w ciąży, dobrym pomysłem może być voucher na zajęcia fitness – w grafiku przyszła mama może znaleźć zajęcia dedykowane dla niej. Gimnastyka dla kobiet ciężarnych pod okiem profesjonalnych instruktorów pomoże jej utrzymać dobrą formę i samopoczucie. Dodaj do vouchera najlepsze życzenia lub motywującą myśl – pokaż przyszłej mamie, że ją wspierasz.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.