Do zakochania jeden krok – czyli inspirację na pierwszą i kolejną randkę

Pierwsze spojrzenie, nieśmiałe muśniecie rąk. Od tych niepozornych gestów, często zaczyna się piękna relacja i najbardziej porywająca przygoda naszego  życia. Jeśli jesteś na etapie, w którym czujesz motyle w brzuchu, nie możesz spać i jeść, bo ciągle myślisz o jej uśmiechu i błękitnych oczach, zrób ten krok i zaproś ją na randkę. Jednak jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse pamiętaj, że to nie może być zwykłe wyjście do kina czy do teatru. Pokaż, że jesteś oryginalny.

Wspólne chwile
Być może nie widujecie się często, bo dzielą Was kilometry, a może praca bądź studia w różnych miastach nie pozwalają na częstsze spotkania. Jednak w związku liczy się przede wszystkim obecność i jakość czasu, który razem spędzicie. Marzy Ci się wypad do Zakopanego? Jeśli tak, to polecamy niecodzienną kąpiel w winie lub piwie, która ma dobroczynne właściwości dla naszej skóry, a podczas zabiegu przewidziana jest degustacja trunków.

Lekcja tańca
Nic tak nie zbliża dwojga ludzi jak taniec. Zapisz Was na kurs tańca towarzyskiego, a każda kolejna impreza będzie Wasza. Jeśli nie lubicie dyskotek czy wesel zawsze możecie zatańczyć ogniste tango argentyńskie w domowym zaciszu. A jeśli kręcą Was gorące, wakacyjne rytmy, zapraszamy na zajęcia na których poznacie podstawowe kroki salsy lub zumby.


Bądźcie fit

Jeśli oboje cenicie aktywność i wiecie jak ważny jest wysiłek fizyczny, a nade wszystko lubicie ruch, to mamy dla Was propozycje nie do odrzucenia. Powalczcie o jeszcze lepszą formę pod okiem trenera personalnego, który będzie dbał o to, by ćwiczenia przynosiły rezultaty, albo jeśli chcecie zgubić zbędne kilogramy, bez nadmiernego wysiłku, to polecamy elektrostymulację mięśni, czyli trening EMS.

Nie wystarczą czułe słówka, aby pokazać, że zależy nam na tej drugiej osobie. Pokaż swojej dziewczynie, że jest dla Ciebie ważna i zabierz ją na niecodzienną randkę, podczas której zrelaksujecie się, poznacie taneczne kroki lub zadbacie o dobrą formę. Wybierz najlepszą dla Was opcję i cieszcie się wspólnym czasem.

pierwsza-randka_800x600

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera