17 rocznica ślubu – jak spędzić ten wyjątkowy dzień?

Rocznica ślubu jest dość ważnym wydarzeniem w życiu każdej kochającej się pary. Z roku na rok upamiętniamy i celebrujemy ten dzień, w którym powiedzieliśmy sobie sakramentalne „TAK” w obliczu Boga. 17 rocznica ślubu, tak jak każda inna pierwsza, czy pięćdziesiąta powinna być obchodzona w wyjątkowy i niezapomniany dla małżonków sposób. Jak? Poniżej kilka naszych propozycji na spędzenie i celebrację rocznicy ślubu dla par z siedemnastoletnim letnim stażem.

Wzięliście ślub zimą? Super.

Jeśli należycie do tych par, które pobrały się w okresie zimowym, zaplanujcie weekend w górach. Będzie to okazja, żeby pojeździć na nartach, a jeśli nigdy nie próbowaliście tego zimowego sportu, to kiedyś trzeba zacząć. Weźcie kilka lekcji, może właśnie narty przypadną wam do gustu, i od tej pory w każdą następną rocznicę będziecie wracać w Wasze ulubione miejsce, by poszusować. A po dniu spędzonym na stoku weźcie ciepłą i oczywiście wspólną kąpiel. Nie zapomnijcie o dobrej butelce wina, albo może szampana na wieczorną celebrację Waszej rocznicy.

Coś niestandardowego na 17 rocznicę ślubu

Wiele par decyduje się na wspólną sesję zdjęciową. Ten pomysł może okazać się ciekawy również na uczczenie siedemnastej rocznicy ślubu. Umówcie się dużo wcześniej z fotografem, zarezerwujcie termin i spędźcie ten czas na wygłupach fotograficznych. Do takiego albumu można zajrzeć w każdej chwili, nawet w najgorsze dni, z pewnością będzie działał pozytywnie na Wasze samopoczucie.

Rejs statkiem

Lubicie zwiedzać? Ten pomysł na 17 rocznicę ślubu jest zdecydowanie dla was. Wybierzcie się na kilkudniowy rejs w kierunku, o którym zawsze marzyliście. Może być to mroźna północ, np. Norweskie fiordy, lub coś ciepłego np. Morze Śródziemne. To do Was należy decyzja, bo to Wasza rocznica ślubu, spędźcie ją tak, aby na zawsze została w Waszej pamięci.

Wesołe miasteczko

Jesteście żądni wrażeń i chcecie się przy tym nie tylko zrelaksować, ale i miło spędzić czas? Wesołe miasteczko dostarczy wam tego wszystkiego. Wybierzcie najbardziej ekstremalne atrakcje i poczujcie się jak dzieci, swoje oczywiście zostawiając w domu. Po takim dniu pełnym wrażeń nie spieszcie się do domu. Zostawcie sobie na koniec romantyczny spacer przy blasku księżyca. Taka chwila jest dobra na wyznanie sobie uczuć i wręczenie nawet drobnych upominków.

Coś dla leniuchów

Jeśli nie w głowie wam narty, ekstremalne atrakcje czy dalekie podróże, za to lubicie poleżeć i poleniuchować, mamy również i propozycję dla Was. Weekend w Spa. W takim miejscu, z dala od dzieci i codzienności, na pewno się zrelaksujecie, poddani różnym odmładzającym zabiegom. Na wieczór 17 rocznica ślubu zaplanujcie kolację ze świecami, a później może romantyczny spacer na terenie ośrodka. Taki spacer to świetna okazja na wyznanie sobie uczuć, wręczenie drobnych upominków i złożenie życzeń z okazji siedemnastej rocznicy ślubu.

17 rocznica ślubu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera