× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM

Karty prezentowe jako nagrody motywacyjne dla pracowników

Szukasz oryginalnych pomysłów na prezenty dla swoich Klientów, Pracowników, Partnerów? To dobrze trafiłeś. Vouchery na niebanalne rozwiązania mogą być świetnym sposobem na budowanie relacji.

Sprawdzą się jako forma wyrażenia uznania ale także jako metoda do działań wspólnych, do wzajemnej współpracy na miłym gruncie. Wśród voucherów służących takim celom mamy naprawdę duży wybór.Nowoczesna firma podąża za duchem czasów – motywuje, nagradza ale także zaskakuje. Pomysł na prezent dla pracownika może być kreatywny! Ważne jest, aby firmowe systemy motywacyjne nie były nudne i przewidywalne. Porzuć zakupy kolejnych gadżetów, które porosną kurzem. Wybierz prezenty dla pracowników, które będą wnosiły jakość dodaną – emocje, wspólne przeżycia, integrację, budowanie relacji. Postaw na voucher podarunkowy!

Zainwestuj w dobre relacje


Integracja w nowoczesnym stylu? Impreza w formie warsztatów kulinarnych dla pracowników - to nie tylko ciekawy prezent, ale również wyśmienity sposób, by zintegrować całą ekipę. Zaproszenie na warsztaty gotowania pod okiem szefa kuchni to prezent, który jest czymś bardziej zaskakującym niż zwykłe zaproszenie do restauracji. To można powiedzieć kurs integracji kulinarnej z pyszną ucztą na koniec. Jeżeli chcesz naprawdę zacieśnić z kimś relacje może zaproś ich na degustację piw kraftowych? Z Pewnością wszyscy zyskacie po tym nowy wpis do towarzyskiego cv!Za mało adrenaliny? To może integracja dla prawdziwych rekinów nie tylko biznesu? Zaproś swoich Klientów lub współpracowników na kurs prawdziwego survivalu. Takie wspólne pokonywanie wyzwań z pewnością zbliży was i nauczy współdziałania. To niepowtarzalna okazja by w polowych warunkach sprawdzić, kto posiada umiejętności przywódcze i jak idzie Wam praca w zespole. Integracja w ekstremalnym stylu – kto jest na tak?

Baw się i inspiruj swoich partnerów, pracowników i klientów


Pomysł na atrakcję z okazji wyjątkowego święta? Wynajem foto budki może być bardzo efektowną opcją. Voucher na magiczną maszynę do robienia zdjęć może być ciekawym pomysłem na dobrą zabawę.

Jeżeli poszukujesz bardziej wyrafinowanych wrażeń – z pewnością zaproszenie do salonu Virtualnej Rzeczywistości rozbudzi wyobraźnię w waszej grupie. W magicznych goglach będziecie mogli podbić nie jedno imperium walcząc ze wspólnym, wirtualnym na szczęście wrogiem!A może voucher na modną bluzę? Ale nie byle jaką – ambitną, literacką bluzę z nadrukiem ulubionego motto, cytatu czy tytułem ulubionego dzieła. Literacka bluza – idealna forma na uzewnętrznienie intelektu ?. Każdy może wybrać swoją własną wersję.

Nagradzaj swoich pracowników nie tylko od świętaKażdy przecież musi jeść! A voucher na mega burgery z dostawą (nawet nocą!) to miły dodatek do premii w iście amerykańskim stylu. Pyszny voucher prezentowy można wykorzystać np. podczas lunchu. Kto nigdy nie miał w pracy ochoty na chrupiącego i soczystego hamburgera? Tylko 28 zł a ile radości!

Nie macie ochoty na mięso? Nie ma sprawy. Sushi o dowolnej porze z dowozem jest właśnie w waszym zasięgu. Zgromadziliśmy dla was oferty z wielu restauracji abyś mógł motywować i nagradzać swoich pracowników drobnymi gestami. Z żołądkiem pełnym japońskich przysmaków z pewnością będzie im się lepiej myśleć.Szukasz pomysłu na wyróżnienie swoich team-leaderów


Każdy z nas wie jak trudno jest pozyskać do zespołu prawdziwie oddanych menedżerów. Okaż im jak bardzo są dla Ciebie ważni. Stwórz dla nich prawdziwe, biznesowe pakiety menedżera. W tym celu przygotowaliśmy dedykowane oferty na spotkanie i konsultację biznesowej garderoby ze stylistą. Zaskocz swoich współpracowników kreatywnym voucherem, który pomoże im wypracować nieskazitelny wizerunek. A może pójdziesz krok dalej i podarujesz im voucher na zaprojektowanie i uszycie zestawu biznesowej garderoby? To luksusowy prezent który może przysporzyć sukcesów w pracy i wiele prywatnej radości.Zaskocz swoich klientów


Zamiast kolejnego długopisu, kalendarza i breloczka do kluczy – podaruj im uniwersalny voucher prezentowy. Jedną z ciekawych opcji może być no voucher na ,,Słodko-kwiatową pocztę’’, dzięki któremu można zamówić do domu pyszne wypieki wraz bukietem świeżych kwiatów. To opcja prezentowa dostępna również w wersji bez glutenu.

Firmowe tygrysy nie lubią słodyczy? Ale z pewnością mają wielkie serca. Uruchom pokłady wrażliwości u swoich Klientów. Zaproponuj im udział we wspólnej akcji społecznej – cała firma czyta swoim bliskim. Podaruj im vouchery na nagranie autorskiego audiobooka. Obdarowując, równocześnie prezentuj jakie wartości naprawdę liczą się dla Twojej firmy.

Kurs hiszpańskiego jako prezent motywacyjny? Jeżeli w swoim programie motywacyjnym ufundujesz najlepszym klientom wycieczkę do Hiszpanii to może warto już wcześniej rozpocząć budowanie relacji na wspólnych lekcjach hiszpańskiego? Z pewnością może być przy tym dużo fajnej zabawy a i umiejętność mówienia po hiszpańsku może być bardzo przydatna. Może współpracujecie z firmami hiszpańskojęzycznymi? Taki voucher to praktyczny pomysł na prezent!Wspieraj swoich partnerów


Czy Twoim klientom/partnerom zdarza się spóźnić na spotkanie albo nie odpowiadać na Twoje maile? – daj im to żartobliwie do zrozumienia i zafunduj voucher na usługi wirtualnego asystenta ?. Szukasz pomysłu na bonus dla najlepszych podwykonawców, partnerów wykonawczych, firm współpracujących? Okaż im zainteresowanie poprzez wsparcie dla ich biznesu i podaruj im pakiet usług, które pomogą im rozwinąć rynkową widoczność – voucher na marketing internetowy dla firmy. Niech to będzie pierwszy krok do zacieśnienia waszej współpracy.Podaruj Kartę – zaskocz swoich pracowników
Zainspiruj się w naszym sklepie: www.podarujkarte.pl

Karty prezentowe jako nagrody motywacyjne dla pracowników