Nie cierpię Walentynek! – pomysł na walentynkową imprezę dla singli

Jest kilka powodów, dla których Walentynki są koszmarem. Dla jednych to święto kojarzy się tylko z komercją i witrynami sklepowymi pełnymi serduszek. Innym ten dzień przypomina, o fakcie iż wciąż są singlami. Jeszcze inni mają złe wspomnienia, ponieważ w poprzednie Walentynki rozstali się z druga połówka.

Jest wiele powodów, dla których niektórzy nie celebrują tego święta. Ale to wcale nie oznacza, że trzeba spędzać ten dzień samotnie, oglądając łzawe komedie i płacząc w poduszkę. Zamiast rozpaczać nad swoim losem, warto zorganizować Walentynki dla singli. Na pewno masz wielu znajomych, którzy tego dnia też są bez pary. Zaproś ich na domówkę marzeń, której pozazdroszczą wszyscy zakochani.

A teraz czas na zasady. Oryginalny pomysł na Walentynki jest ważną częścią przygotowań. Podpowiadamy, co możesz wymyślić. Po pierwsze, tworząc zaproszenia dla znajomych, zaznaczcie koniecznie, że kary przewidziane są dla tych, którzy ubiorą się w tym dniu na czerwono. Czerwień jest zdecydowanie zakazana! Możesz też poprosić, żeby każdy przyniósł ze sobą film, który nie będzie kojarzył się z tym świętem, np. horror.
Pamiętaj, że prezenty na Walentynki mogą sobie wręczać także osoby samotne. Z tego powodu warto zrobić losowanie i kupić podarek sobie nawzajem. Pamiętaj tylko, żeby upominek na Walentynki był jak najmniej walentynkowy. Wraz ze znajomymi możecie pokusić się o jakieś zabawne gadżety.

Z racji iż z tym świętem najbardziej kojarzy się też wino, niech takiej kolacji na Walentynki towarzyszy inny napój alkoholowy. Przygotuj kanapki oraz inne przekąski i wieczór antywalentynkowy gotowy!

Nie cierpię Walentynek! – pomysł na walentynkową imprezę dla singli

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera