× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
The Ring - voucher do Escape Room Maze Kraków
The Ring - voucher do Escape Room Maze Kraków

"The Ring" to escape room inspirowany kultowym filmem o tym samym tytule. Mroczny klimat, pełnych tajemnic, pomieszczeń, sprawia, że jest to rozrywka jedyna w swoim rodzaju, która na długo pozostawi wspomnienia. Waszym zadaniem jest odnalezienie kasety video z przeklętym filmem i obejrzenie go... Wówczas uruchomicie falę tajemniczych, mrocznych zdarzeń i pozostanie Wam jedynie godzina, aby wydostać się z pokoju i przerwać ten koszmar...

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 99.00 zł

gift The Ring - voucher do Escape Room Maze Kraków

Escape room "The Ring" jest to miejsce, w którym mrok, klimat żywcem wyjęty z horroru oraz zagadki i łamigłówki, płynnie się przenikają. Pokój ten skrywa tajemnicę Samary - dziewczynki, która została zamordowana przez matkę, i której zjawa mści się teraz na ludzkości... Gra odbywa się w ciemności - gracze otrzymują jedynie latarki, które oświetlają im łamigłówki oraz drogę ucieczki. Zagadki mają wyważony poziom trudności - w escape roomie "The Ring" powinny poradzić sobie grupy początkujących graczy, a ci doświadczeni także nie powinni się zawieść. Na uczestników gry czekać będzie godzina intelektualnej rozrywki, gdzie spryt, intuicja i wyobraźnia odgrywać będą szczególną rolę. Jest to rodzaj rozrywki, bazujący na ścisłej współpracy uczestników, stanowi zatem świetną propozycję na spędzenie czasu w gronie przyjaciół, jak i imprezę integracyjną dla pracowników czy studentów. UWAGA! W wybranych terminach (co druga niedziela) odbywają się wersje specjalne gry "The Ring"! Wówczas nasz escape room nawiedza Samara, aby mrozić krew w żyłach Graczy! W rolę zjawy wciela się aktorka - co jest gwarantem jeszcze większych emocji i wrażeń!

W skład pakietu wchodzi:

  • jednorazowe skorzystanie z gry typu escape room w pokoju "The Ring"- dla 2 do 6 graczy (w zależności od wybranej opcji),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Ważne informacje:

Pokój "The Ring" odwiedzić mogą samodzielnie osoby powyżej 16 roku życia. Młodsze osoby proszone są o przyjście z dorosłym opiekunem lub zgodą opiekuna na piśmie.

DLA "HORROROWCÓW"- czyli wszystkich tych, którzy lubują się w mrocznym klimacie, i którym nie przeszkadza poruszanie się w ciemności (jedynie z latarkami). DLA ESCAPE-MANIAKÓW- wszystkich, którzy uwielbiają gry typu escape room, łamigłówki, zagadki i tajemnice, które czekają tylko na to, aby je rozwikłać. DLA PRACOWNIKÓW FIRM- jako ciekawa forma spędzenia imprezy integracyjnej. Escape room to świetna metoda budowania wzajemnego zaufania oraz umiejętności pracy w zespole. DLA RODZINY i PRZYJACIÓŁ- aby sprawić, najbliższym, radość z prezentu w formie nietuzinkowo spędzonego czasu wolnego. DLA CIEBIE- bo przecież też Ci się coś od życia należy. :) Weź ze sobą przyjaciela/ przyjaciół i oderwij się od szarej codzienności, grając w naszym pokoju.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.