Pierwszy taniec w prezencie. Prezenty ślubne od rodziców – podaruj narzeczonym bon na kurs tańca towarzyskiego dla dwojga

Dzisiejszy wpis dedykowany jest wszystkim rodzicom, którzy powoli skreślają dni w kalendarzu do TEGO DNIA – najważniejszej daty dla Waszych dzieci! Pomysł na prezenty ślubne od rodziców dla narzeczonych to nie lada zagwozdka, ale mamy dla was coś specjalnego – wyjątkowy prezent na ślub dla czujących bluesa – bon na kurs tańca towarzyskiego dla dwojga.

ŚLUBNA GORĄCZKA
Czas biegnie tak szybko… jeszcze wczoraj obserwowaliście jak wasza pociecha stawia pierwsze kroki, uczy się niełatwej sztuki wiązania sznurówek, ocieraliście pierwsze łzy miłosnych rozczarowań… a dzisiaj? Odliczacie wspólnie dni przed ślubem! Rusza machina przygotowań, dramatycznych wyborów ( „Jaka sala?” , „Kolor przewodni – pudrowa fantazja, czy złoty sen Midasa?”), a wreszcie pojawia się pytanie – co z pierwszym tańcem? Zapewne nie przesadzę, jeśli powiem, że umiejętności taneczne większości śmiertelników odbiegają od kocich ruchów Stefano Terrazino czy Edyty Herbuś . Nie ma się jednak czym martwić – za pomocą wyjątkowego vouchera na kurs tańca towarzyskiego w profesjonalnej akademii tańca przyszli małżonkowie nie tylko zdobędą owacje gości weselnych podczas pierwszego tańca, ale na pewno również docenią tak wyjątkowy prezent na ślub od swoich rodziców.

RAZ, DWA CZA CZA CZA!
Prezent w postaci vouchera na naukę tańca towarzyskiego rozwieje strach nowożeńców przed ślubnym występem. Podczas kursu pod okiem zawodowego tancerza poznają podstawowe kroki najważniejszych tańców towarzyskich, takich jak na przykład: wytworny walc angielski, zmysłowe tango czy żywiołowa samba! Co więcej, możliwe będzie ułożenie specjalnie dla nich wyjątkowego układu, który będą mogli wykorzystać podczas wesela. Piruety, przejścia, skoki – dzięki temu oryginalnemu prezentowi na ślub będą dla nich jak bułka z masłem.

RODZICE SUKCESU
Kto może bardziej pragnąć uśmiechu na twarzach nowożeńców niż ich rodzice? Presja jest ogromna, wybór nie jest łatwy – w końcu prezent ślubny to rzecz wyjątkowa. Chociaż niewątpliwie dodatkowa dawka gotówki też się młodym przyda, oryginalny prezent ślubny taki jak kurs tańca towarzyskiego, to coś, co będą wspominać przez długie lata i w odróżnieniu od innych prezentów, takich jak mikrofalówki czy pralki, nie umrze w końcu śmiercią naturalną, lądując w końcu na wysypisku elektrośmieci. Pamiętajmy również, że taniec wyzwala endorfiny – hormony szczęścia. Co bardziej przyda się narzeczonym w tym stresującym czasie gorączkowych przygotowań do ślubu niż porządna dawka radości spędzonej we dwoje?

WSPOMNIEŃ CZAS
Pamiętajcie, żeby prezent dać odpowiednio wcześniej – narzeczeni będą mieli czas, by dopasować odpowiedni dla siebie termin (w końcu do tanga trzeba dwojga) i wykorzystać voucher na kurs tańca towarzyskiego przed ślubem. Oprócz prezentu na ślub podrzucamy także pomysły na aranżację życzeń ślubnych od rodziców. Niech nie będą nudne. Poszukajcie swoich zdjęć z dziećmi i ich partnerami, dołączcie do tego śmieszne lub radosne wspomnienia, tworząc kolaż. Miłe słowa dołączone do voucheru na kurs tańca stworzą niezapomniany prezent ślubny, który wasze dzieci będą wspominać jeszcze długo po ślubie.

Pierwszy taniec w prezencie. Prezenty ślubne od rodziców - podaruj narzeczonym bon na kurs tańca towarzyskiego dla dwojga

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera