× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher do escape room -  Chata wiedźmy | Rzeszów
Voucher do escape room - Chata wiedźmy | Rzeszów 60 minut dla 2 osób

Myślisz, że spędzając wakacje w środku miasta nie można przeżyć emocjonującej przygody? Nic bardziej mylnego! Jak to zrobić? Wystarczy wejść do świata, który wygląda niczym z baśni i poczuć, że czas płynie zupełnie inaczej gdy staje się oko w oko z logicznymi zagadkami, których rozwiązanie umożliwia opuszczenie pomieszczenia. Taki właśnie jest escape room – czy odważysz się tam wejść?

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 70.00 zł

gift Voucher do escape room - Chata wiedźmy | Rzeszów

Pamiętasz legendę o Łysej Górze – miejscu gdzie spotykały się wszystkie szanujące czarownice? Podobny sabat odbywa się w rzeszowskim escape roomie – to właśnie w mrocznym pomieszczeniu wiedźmy urządzają długie zebranie przepełnione zaklęciami i czarami. Czy odważysz się wejść do chatki na koguciej nóżce? Uprzedzamy, że potrzeba wiele sprytu by się z niej wydostać, a czas jest ograniczony i wynosi tylko 60 minut. Wizyta w chacie wiedźmy to idealny pomysł na spędzenie urodzinowego dnia Twojego bliskiego przyjaciela. Na początek zostaniecie zapoznani z zasadami gry, a po wyjściu z chaty widźmy zostanie wykonane pamiątkowe zdjęcie. Nie wahaj się – podaruj mu voucher i spędźcie emocjonujące minuty w escape roomie.

Ogólny opis pakietów wchodzących w skład vouchera * W skład pakietu wchodzi: - voucher do escaperoomu – chaty wiedźmy,

Warianty cenowe:

- 2 osoby – 70 zł,

- 3 osoby – 105 zł,

- 4 osoby – 120zł,

- 5 osób – 150 zł,

- 6 osób – 180 zł.

Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.Czas gry: 60 minut. Preferowany strój wygodny, podczas rozgrywki nie można robić zdjęć.

DLA SYNA: Twój syn obchodzi niebawem imieniny? Spraw by był to dzień inny niż wszystkie i spędź z nim emocjonujący czas na logicznej zabawie w escape roomie i sprawdź czy uda Wam się w ciągu 60-ciu minut opuścić chatkę wiedźmy. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

DLA NIEJ: Twoja dziewczyna narzeka, że zbyt mało czasu spędzacie razem? Wyjdź na przeciw jej oczekiwaniom i zaproś ją do escape roomu, gdzie wspólnymi siłami spróbujecie opuścić magiczną chatkę czarownic. Czy wykonacie zadanie? Sprawdź!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.