× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM

Pomysł na prezent imieninowy, który zaskoczy obdarowanego

Obecnie na nic nie starcza nam czasu, a tempo życia sprawia, że ciężko nam znaleźć chwilę na lekturę ulubionej książki, a co dopiero na towarzyskie spotkania. Imieniny to doskonały pretekst by odwiedzić dawno niewidzianego przyjaciela bądź krewnego i spędzić z nim czas na zwykłej rozmowie. Wiesz jednak, że nie wypada przyjść z pustymi rękami, dlatego jeśli chcesz by prezent wywołał radość u jubilata, wręcz mu jeden z voucherów, które poleca Podaruj Kartę.



Niech pozna co to relaks



Jeśli bliska Twojemu sercu koleżanka narzeka, że już dawno nie wychodziła z domu, że jest przytłoczona obowiązkami i marzy jej się czas dla siebie, spraw by poznała co to relaks. Podaruj jej bon na wybrany zabieg w spa lub masaż dzięki któremu odpocznie, zregeneruje siły i przekona się, że życie jest naprawdę piękne.



Język to podstawa



Jeśli chce się odnieść sukces w życiu zawodowym oraz podróżować bez barier, trzeba pamiętać o tym jak duże znaczenie w dzisiejszym świecie mają języki obce, które pozwalają na swobodną komunikację. Jeśli chcesz sprawić by bliska Ci osoba podszkoliła swoje umiejętności lingwistyczne, podaruj jej voucher na wybrany kurs językowy, dzięki któremu szybko opanuje nawet najtrudniejsze zagadnienia i na zawsze zapomni co to znaczy bariera językowa:



Poznaj tajniki profesjonalnego make-upu



Która kobieta nie chciałaby umieć wykonywać profesjonalnego makijażu, zamiast przed każdym ważnym wyjściem odwiedzać kosmetyczkę? Jeśli chcesz sprawić trafiony prezent imieninowy zarówno nastolatce jak i trochę starszej kobiecie, to podaruj jej voucher na lekcję makijażu, dzięki którym codziennie będzie mogła hipnotyzować wszystkich swoim spojrzeniem, a swoimi umiejętnościami zachwyci koleżanki tak, że będą przychodzić do niej przed każdą imprezą.



Coś dla fana czterech kółek



Jeśli wybierasz się na imieniny faceta, który od jakiegoś czasu narzeka na funkcjonowanie swojego auta, to wiedz , że przydałby mu się przegląd. Dlatego podaruj mu praktyczny prezent dzięki któremu skontroluje stan swojego samochodu, albo wymieni jego części.



Doświadcz zawrotnej prędkości



A może chcesz sprawić by fan czterech kółek poczuł się naprawdę w swoim żywiole i myślisz nad tym żeby podarować mu coś, co wywoła u niego gwałtowny skok adrenaliny i dostarczy niezapomnianych wrażeń? Voucher na ekstremalnie szybką jazdę luksusowym samochodem sprawi, że ten dzień na zawsze pozostanie w pamięci każdego miłośnika motoryzacji



Z dedykacją dla miłośnika fotografii



Wybierasz się na imieniny zapalonego pasjonata fotografii? Prezent nie może być związany z niczym innym jak tylko z tą branżą. Podaruj mu więc akcesoria do aparatu takie jak wybrany kijek do selfie bądź torbę na sprzęt. A może jubilat skrycie marzy o nowym aparacie fotograficznym? Bon na wybrany model Nikona albo na jeden z aparatów bezlusterkowych na pewno będą dla niego niespodzianką o której nie śnił. Jesteśmy pewni, że spośród listy prezentów, które poleca zespół Podaruj Kartę, wybierzesz idealny prezent na imieniny dla bliskiej Ci osoby. Pamiętaj jednak, że najważniejsza jest sama Twoja obecność i fakt, że pamiętasz o jego święcie. Złóż więc najlepsze życzenia i bądź pewna, że prezent wybrany przez Ciebie będzie w stu procentach trafiony, bo obdarowany sam wybierze odpowiedni model danego produktu. Bądź więc przygotowana na łzy radości.



pomysl-na-prezent-imieninowy_800x600