Prezent na 40 urodziny dla przyjaciółki i koleżanki

Jeśli wybierasz się na imprezę do przyjaciółki lub koleżanki z pracy z okazji 40. urodzin i zastanawiasz się co dla niej kupić, skorzystaj z naszych pomysłów na udany prezent!

Każda okrągła rocznica urodzin jest dla kobiety ważnym i często stresującym momentem. Dobrym sposobem jest potraktowanie tematu “na luzie” i kupienie dla koleżanki na 40. urodziny śmiesznego prezentu, który rozładuje atmosferę.

Świetnie sprawdzi się:

  • Koszulka lub bawełniana torba z zabawnym napisem – np. “40 lat i ciągle sexy” lub “Najlepsze nogi w mieście”. Koleżankę z dystansem do siebie na pewno rozbawi taki prezent.
  • Alkochińczyk – czyli gra, w której zamiast pionków używamy… kieliszków z wódką. Zasady są proste – pierwszy zawodnik na mecie musi wypić zawartość kieliszka. Zabawna planszówka zapewni Wam dobrą zabawę podczas przyjęcia!
  • Kobieca piersiówka w kształcie szminki – lub inny gadżet, np. rogi diablicy, będą fajnym dodatkiem do imprezowych zdjęć.
  • Twoja okładka – czyli spersonalizowana okładka magazynu dla kobiet ze zdjęciem solenizantki w ramce. Koleżanka będzie czuć się jak gwiazda podziwiając wiszący na ścianie upominek.

Jeśli jednak pragniesz podarować przyjaciółce coś od serca, polecamy:

  • Zestaw kosmetyków naturalnych lub książka z przepisami kuchni wegańskiej – temat eko zyskuje na coraz większej popularności, więc być może taki prezent zainspiruje koleżankę do większej dbałości zdrowie.
  • Bon na masaż twarzy lub zabieg kosmetyczny w salonie spa – ponieważ każda kobieta potrzebuje czasem chwili miłego relaksu, aby odpocząć od stresującej pracy i obowiązków.
  • Voucher na warsztaty samodzielnego wyrabiania świec lub mydła – fajny pomysł na kreatywne spędzenia popołudnia i zdobycie nowej praktycznej umiejętności.
  • Wciągająca książka wraz z pudełkiem czekoladek – czyli niezbędnik na zimowe wieczory.

Jeden z powyższych prezentów na pewno okaże się trafionym prezentem na 40. urodziny dla Twojej przyjaciółki!

Prezent na 40 urodziny dla przyjaciółki i koleżanki

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 głosów, średnio: 4,50 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera