× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher open na zajęcia w szkole tańca | wiele opcji | Warszawa
Voucher open na zajęcia w szkole tańca | wiele opcji | Warszawa

Nie masz pomysłu na prezent dla nastoletniej siostrzenicy? Na zabawki już za duża, pieniędzy nie chcesz przekazywać i nic ciekawego nie przychodzi Ci do głowy. Voucher open na zajęcia w szkole tańca – będzie w takiej sytuacji strzałem w dziesiątkę - ty będziesz mieć prezent, a nastolatka sama wybierze sobie zajęcia na jakie będzie uczęszczać.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 169.00 zł

gift Voucher open na zajęcia w szkole tańca | wiele opcji | Warszawa

Chcesz zrobić prezent córce, który oderwie ją od smartfona i ekranu telewizora? Podaruj jej voucher open do szkoły tańca. Samodzielnie wybierze sobie zajęcia, które jej odpowiadają, do dyspozycji ma: pole dance, fitness na trampolinach, streching, twerkout fitness, zumbę, salsę, naukę tanga argentyńskiego, tańca weselnego czy towarzyskiego – z pewnością, na któreś z nich zwróci uwagę. Voucher open na zajęcia w szkole tańca do idealny pomysł na prezent lubiących ruch lub mających pracę siedzącą, dawka aktywność korzystnie wpłynie na zdrowie i samopoczucie, a spora dawka endorfin z pewnością wywoła uśmiech na twarzy

W skład pakietu wchodzi: - karnet open w wybranej opcji, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Ważne informacje: Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu. Warianty cenowe: - karnet open na 1 miesiąc – 169 zł, - karnet open na 3 miesiące – 359 zł.

DLA NIEJ: Zbliżają się urodziny Twojej żony w związku z czym szukasz pomysłu na oryginalny prezent dla niej? Podaruj jej voucher open do szkoły tańca - odrobina aktywności po ośmiu godzinach spędzonych przed ekranem monitora z pewnością korzystnie wpłynie na zdrowie ukochanej.

DLA SIOSTRY: Twoja siostra narzeka na nudę? Odczaruj jej świat, podaruj jej voucher open do szkoły tańca, gdzie będzie mogła uczestniczyć w zajęciach fitness lub wziąć lekcje tańca – aktywnie spędzony czas z pewnością poprawi jej humor i nuda nie będzie już jej towarzyszyć.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.