Prezent dla męża z okazji rocznicy ślubu

Jaki prezent na rocznicę ślubu dla męża będzie najlepszy? To pytanie towarzyszy nam niemal co roku. Jubileusze ślubu są ważną okazją w życiu małżeńskim. Dlatego też często staramy się wybierać takie prezenty dla niego na rocznicę ślubu, które nie tylko będą symboliczną pamiątką, ale przede wszystkim będą mogły służyć mu przez lata.

Wybór prezentów rocznicę ślubu dla męża jest naprawdę spory. Wszystko zależy od tego czy szukamy praktycznego prezentu czy pamiątki na rocznicę ślubu. Zarówno w pierwszej i drugiej kategorii znajdziemy wiele pomysłów na prezent na rocznicę ślubu dla męża. Kupno odpowiedniego upominku powinno być podyktowane jego pasjami i marzeniami. Jeśli zależy Ci na praktycznym prezencie, dodaj do niego życzenia z okazji jubileuszu, żeby miał też jakąś pamiątkę. Jaki prezent na rocznicę ślubu dla niego wybrać?

Prezent na piątą rocznicę ślubu dla męża powinien być mimo wszystko związany z tą okazją. Jeśli chcemy, by był on jednocześnie praktyczny, kupmy mu np. karafkę na whisky czy alkohol w drewnianej skrzynce, na której wygrawerowana będzie data naszego ślubu czy nasze inicjały. Ciekawym prezentem z okazji rocznicy ślubu dla męża może być także voucher na kursy i szkolenia. Jeśli nasz mąż uwielbia kawę, możemy mu kupić kartę prezentową na kurs baristy. Jeśli uwielbia samochody, voucher na wypożyczenie samochodu albo na kurs driftingu będzie idealnym pomysłem na prezent dla męża na rocznicę ślubu. No chyba, że Twój mężczyzna jest miłośnikiem mocniejszych wrażeń. W takim razie wymarzonym prezentem z okazji rocznicy ślubu dla męża może być karta prezentowa na paintball albo lot w tunelu aerodynamicznym. Zastanawiacie się, jaki prezent dla męża kupić na rocznicę ślubu, jeśli jest miłośnikiem muzyki? Kup mu kolekcję płyt ulubionego zespołu albo stylowy odtwarzacz muzyki, na który nagrasz mu wszystkie ulubione kawałki. Jak widzicie, pomysłów na rocznicę ślubu dla męża jest naprawdę dużo. Jeśli wiesz, co lubi Twój mężczyzna, na pewno nie będziesz miała problemu z wyborem. Dorzuć do tego jeszcze życzenia z okazji rocznicy ślubu i prezent gotowy!

rocznica ślubu prezent dla męża

 

Więcej inspiracji i znajdziesz tutaj: co kupić mężowi na rocznicę ślubu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 głosów, średnio: 5,00 na 5)
1 komentarz
  1. dajcie więcej pomysłów plisss – lot w tunelu aerodynamicznym – sama bym chciała, może razem? ale się nie zgodzi.. może pisać więcej? człowiek stoi przed problemem – chce walić głową w mur.. help! hilfe! pomocy! ratunku!:) a ma być przyjemnosć.. no możę się ogarnę do tego…marca

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera