× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher  na sesję we dwoje | Poznań | wiele opcji
Voucher na sesję we dwoje | Poznań | wiele opcji

Szukasz prezentu dla pary przyjaciół? Chciałbyś podarować im coś wyjątkowego, co zostanie im na długo i sprawi niesamowitą radość? Sprezentuj im voucher na sesję we dwoje! Doświadczony fotograf podczas kameralnego spotkania uwieczni płonące w nich uczucie, a otrzymane zdjęcia będą wspaniałą pamiątką na lata.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 400.00 zł

gift Voucher na sesję we dwoje | Poznań | wiele opcji

Miłość to uczucie, którego nie da się ot, tak opisać słowami. Zdecydowanie lepiej wychodzi pokazanie jej na fotografii: głębokie spojrzenie, nieśmiały uśmiech, błysk w oku, ogólna radość i motyle w brzuchu - to wszystko doświadczony fotograf z powodzeniem zatrzyma w obiektywie. Sesja zdjęciowa dla pary to możliwość doskonałej zabawy i uwiecznienia ich uczucia na zdjęciach na długi czas. Sesja może odbyć się w dowolnie wybranym przez parę miejscu, może to być studio, dom, ulubiony poznański park lub też miejsce pierwszego spotkania czy pocałunku. Niezależnie od miejsca, z pewnością będzie to ciekawa przygoda i rozrywka. Zakochani mogą też sami zdecydować jaki charakter będą miały ich zdjęcia, czy będzie on romantyczny, seksowny, zabawny, czy też może chcą uzyskać eleganckie zdjęcia, które mogłyby być ozdobą ich wspólnego gniazdka. Pełen wyczucia fotograf, który doskonale wie, jak zapisać w obrazie to, co tak ważne i ulotne zrobi wszystko by jak najwierniej i z jak największym kunsztem przelać uczucie na papier fotograficzny. W zależności od wybranej opcji sesja obejmuje 1 lub 2 stylizacje, które para przynosi we własnym zakresie, a efektem działania jest 10 lub 20 obrobionych graficznie zdjęć. Miłość jest jednym z najpiękniejszych uczuć, które możemy uwiecznić na fotografii, wspólna sesja fotograficzna to doskonały pomysł na prezent ślubny, rocznicę, zaręczyny, czy Walentynki. Widok pary zakochanych zawsze wzbudza pozytywne emocje, a ponadto po latach, zerkając na zdjęcia można przypomnieć sobie cudowne chwile spędzone u boku drugiej połówki.

W skład pakietu wchodzi: -do wyboru: sesja pary, sesja we dwoje lub sensualna i seksowna sesja we dwoje - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Rodzaje sesji: - sesja pary – 400 zł - sesja we dwoje – 550 zł - sensualna i seksowna sesja we dwoje – 799 zł Istotne informacje: Na sesję należy przygotować paznokcie dłoni, włosy upiąć naturalnie, wziąć ze sobą kilka zestawów ubrań damskich i męskich (mile widziane także te szalone). Panie przychodzą w butach na obcasach a panowie w eleganckim obuwiu. W przypadku kobiet dobrze jest też zabrać ze sobą wszelką większą biżuterię, i ubrać bieliznę cielistą aby nie przebijała przez ubrania, ewentualnie rajstopy. Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA PRZYJACIÓŁ: Twoi przyjaciele obchodzą wkrótce kolejną rocznicę ślubu i szukasz odpowiedniego na tą okazję prezentu? Podaruj im zaproszenie na sesję we dwoje – niech będzie to dla nich okazja do wspaniałej zabawy, a uzyskane zdjęcia będą doskonałą pamiątką, do której z pewnością wiele razy będą wracać.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.