Prezent dla szefa

Szef to zawód – stanowisko teraz już nie jest kojarzone z rekinem finansjery, siedzącym za przepastnym biurkiem, którego jedyną rozrywką jest patrzenie, jak rosną jego akcje na giełdzie. Swego szefa widzisz tuż obok siebie każdego ranka, gdy stoisz z kilkukilometrowym korku i zalałeś się dziesiąty raz wystygłą już kawą.

 

Tak samo jak Ty złorzeczy człowiekowi wyprzedzającemu na trzeciego, marudzi, wypowiada niezrozumiałe słowa pod nosem, gdy nie może znaleźć miejsca na firmowym parkingu. Równie mocno irytuje go wesołe pozdrowienie „dzień dobry” przy wejściu. Bądź szczery, mimo całej swojej niechęci do tego człowieka, to jego twarz widzisz, kiedy patrzysz w lustro. To samo zmęczenie i narastająca frustracja.

Zatem, czy kalendarz pokazuje 16 października, czy nie – poświęć przełożonemu choć pięć minut pozytywnego myślenia. Sądziłeś kiedyś, że te nadprogramowe zebrania o systemie motywacyjnym kiedyś wyjdą Ci bokiem, a nuż te wysiedziane godziny na coś się przydadzą. Zainwestujesz w możliwość wyboru chociażby prezentu dla szefa na imieniny, nie wychodząc przy tym na podlizującego się sługi. Prosty prezent, karta podarunkowa, którą zawsze można wymienić bez problemu na coś, co bardziej się podoba. Oszczędzisz czas, zachodząc w głowę, co obdarowywany lubi, ani czy ma jakieś drugie imię poza „dobry szef, zły szef”.

Wystarczy nawet taka prosta bzdura jak karta do Empiku, lub voucher na wypad do kina – Cinema City czy Multikino. I na szczęście szefa nie musisz odprowadzać potem do domu, chyba, że to szefowa, a Ty po cichu liczysz na ten upragniony awans. Wtedy się zastanów. Może ekskluzywny prezent dla szefa? Karta podarunkowa Sodexo na tańsze torebki brzmi jak podwyżka.

ekskluzywny prezent dla szefa

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen.)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera