× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na sesję biznesową  | Poznań | wiele opcji
Voucher na sesję biznesową | Poznań | wiele opcji

Twój brat lub bliski znajomy otworzył własny biznes? Masz ochotę podarować mu coś na tą okoliczność? Z pewnością ucieszy go zaproszenie na sesję biznesową, wszak odpowiednie zdjęcia publikowane w materiałach reklamowych, czy na stronie firmowej są wizytówką, dlatego powinny być doskonałe w każdym calu.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 300.00 zł

gift Voucher na sesję biznesową | Poznań | wiele opcji

Voucher na sesję biznesową to doskonały pomysł na prezent dla szefa, szefowej czy też dla bliskich prowadzących własną działalność. Dobrej jakości fotografie, prezentujące ich w czasie pracy w biurze lub na tle siedziby firmy mają niezwykle istotne znaczenie wizerunkowe. Kontrahent widzący profesjonalne podejście do takich drobiazgów jak foldery reklamowe czy strona www, wie że ma do czynienia z poważnym dostawcą usług i może liczyć na wysoką jakość produktu. Wizerunek w świecie biznesu zajmuje jedno z czołowych miejsc na liście czynników wpływających na działanie i kondycję firmy. Aktualne staje się staropolskie przysłowie „Jak Cię widzą, tak Cię piszą” - to jak postrzegają nas potencjalni kontrahenci , czy klienci indywidualni – przekłada się na sprzedaż. Zaproszenie na sesję biznesową to doskonały prezent urodzinowy dla szefa lub szefowej, upominek dla przyjaciela czy też dla teścia prowadzącego własny biznes. Obdarowany sam zdecyduje, gdzie taką sesję wykona, może być ona w biurze, w plenerze lub profesjonalnym studio fotograficznym. Doświadczony fotograf pomoże w wybraniu odpowiedniej stylizacji, doradzi jaką pozycję ciała przybrać, jak i gdzie spoglądać. Efektem zabawy przed obiektywem będzie 5 lub 10 doskonałej jakości zdjęć, których nie powstydziłby się żaden manager.

W skład pakietu wchodzi: - godzinna sesja biznesowa - 5 lub 10 fotografii obrobionych cyfrowo, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Rodzaje sesji: - godzinna sesja biznesowa + 5 fotografii obrobionych cyfrowo - 300 zł - godzinna sesja biznesowa + 10 fotografii obrobionych cyfrowo - 400 zł Istotne informacje: Na sesję należy zabrać ze sobą strój oraz biznesowy. Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA SZEFA/SZEFOWEJ: Przed Tobą zadanie wyboru prezentu urodzinowego dla szefa lub szefowej? Chciałbyś by to był niezobowiązujący i oryginalny upominek? Zaproszenie na sesję biznesową wydaje się być idealnym rozwiązaniem. Profesjonalna sesja zdjęciowa zapewne sprawi przyjemność Twoim przełożonym, a zdjęcia w trakcie niej wykonane z powodzeniem będą mogły być opublikowane na firmowej stronie www czy w mediach społecznościowych. DLA BRATA: Twój brat rozpoczyna własną działalność? Podaruj mu z tej okazji zaproszenie na profesjonalną sesję biznesową, z pewnością jego radość sięgnie zenitu, a Ty okażesz mu jak ważna jest dla Ciebie jego kariera.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.