Prezenty dla kolegów

Znajomych ma się wielu, kolegów trochę mniej, jeszcze mniejszą liczbę można przypisać przyjaciołom. Dlatego, kiedy takie osoby pojawiają się w naszym życiu, dba się o to, by pozostały w nim jak najdłużej.

Drobne upominki to sprawdzona metoda na podtrzymywanie takiej więzi. Świetnym pomysłem na prezent dla kolegi współlokatora, który nie chce przegapić premiery najnowszej adaptacji komiksu o losach podziwianego bohatera, może być bilet do kina na nocny maraton filmowy z ulubionym herosem.

Zbliżające się urodziny to okazja, aby sprezentować cierpiącemu na brak pewności siebie koledze karnet na siłownię lub do klubu fitness. Może dzięki pracy nad ciałem nie tylko nabierze pewności siebie, ale też znajdzie dziewczynę. Taki prezent na urodziny kolega zapamięta z pewnością do końca życia.

Koledze, który przepadł w ferworze pracy, studiów czy chociażby nauki w szkole, która wbrew pozorom jest nie mniej trudna, warto sprawić prezent na przykład na dzień chłopaka i wraz z kolegami z klasy wybrać się wieczorem na kręgle. Zafundować ziomkom nieco odpoczynku i odskocznię od kieratu pracy i nauki.

Czasem każdy ma naprawdę ciężki dzień i potrzebuje się zrelaksować i pośmiać. Śmieszny prezent dla kolegi siedzącego do późna w biurze rozweseli nawet jego ponurego szefa. Może to być np. cała grupa znajomych czekająca pod pracą delikwenta w koszulkach z śmiesznymi nadrukami w oczekiwaniu na jego wyjście z pracy i wspólne piwo. Często też najlepiej działają gesty, które wydają się proste i błahe, jak zamówienie całemu zespołowi ślęczącemu nad projektem posiłku z pyszne.pl.

Kiedy przychodzi dzień, gdy Wasz dobry kumpel z pracy przeżywa stres związany ze ślubem, spróbujcie podarować mu coś oryginalnego i wyjątkowego. Taki prezent ślubny dla kolegi z pracy ucieszy nie tylko jego, ale może nawet przyszłą małżonkę.

prezent_dla_kolegow_1_800x600px

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera