× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Zostań mistrzem off-roadu - voucher na szkolenie z jazdy terenowej l wiele opcji | Szczecin
Zostań mistrzem off-roadu - voucher na szkolenie z jazdy terenowej l wiele opcji | Szczecin 60 minut dla 2 osób

Twój mąż , podobnie jak zdecydowana większość mężczyzn uwielbia samochody i mógłby o nich mówić bez końca. Zrób mu niespodziankę - podaruj voucher na szkolenie z jazdy terenowej i tym samym spełnij jego dziecięce marzenie. Terenówka, piasek i woda – te 3 elementy będą wspaniałą okazją do zabawy i oderwania się od codziennych spraw.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 450.00 zł

gift Zostań mistrzem off-roadu - voucher na szkolenie z jazdy terenowej l wiele opcji | Szczecin

W ramach vouchera Obdarowany przejdzie szkolenie teoretyczne i praktyczne. W części teoretycznej pozna budowę samochodu terenowego, działanie mechanizmów, które podnoszą napęd, dowie się jakie są rodzaje ogumienia terenowego, pozna rodzaje napędów i ich działanie, a także sprzęt i akcesoria offroadowe oraz zasady bezpiecznej jazdy. W części praktycznej (w zależności od wybranej opcji) obdarowana osoba nabędzie takie umiejętności jak: czytanie drogi, obsługa podnośnika high lift, jazda z wykorzystaniem map drogowych (roadbook), pokonywanie przeszkód błotno-wodne, będzie trenować technikę jazdy w głębokich koleinach, a także wjazd i zjazd z wzniesień. Na końcu nauczy się pracować z wyciągarką i liną kinetyczną/ statyczną. Ponadto uczestnik kursu dowie się jak wykorzystać w trakcie jazdy kotwice i trapy najazdowe oraz pozna sposobu wykorzystywania się metromierza i nawigacji GPS. Voucher na szkolenie z jazdy terenowej to świetny pomysł na prezent urodzinowy, imieninowy dla brata, szwagra, męża czy kumpla. Możliwość nabycia nowych umiejętności i poznania tajników jazdy terenówką z pewnością ucieszy każdego fana motoryzacji.

Zdjęcie samochodu

W skład pakietu wchodzi:

  • szkolenie z jazdy terenowej, w zależności od wybranej opcji 60,90 lub 150 minut

Warianty cenowe:

  • 60 minutowe szkolenie dla max. 2 osób – 399 zł,
  • 90 minutowe szkolenie dla max. 2 osób – 550 zł,
  • 150 minutowe szkolenie dla max. 2 osób – 799 zł

Ważne informacje: voucher ważny jest 12 miesięcy od daty zakupu. Uczestnik szkolenia zobowiązany jest do: posiadania ważnego prawa jazdy kategorii B, złożenia pisemnego oświadczenia, że nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do uprawiania sportów ekstremalnych, złożenia pisemnego oświadczenia, że bierze udział w szkoleniu a swoją odpowiedzialność.

 

Zdjęcie samochodu

DLA BRATA

Twój brat ma niedługo urodziny i szukasz oryginalnego prezentu? Ten będzie naprawdę wyjątkowy. Dzięki voucherowi na szkolenie z jazdy terenowej, pozna nie tylko teoretyczne zagadnienia jazdy w terenie, ale także będzie mógł samodzielnie usiąść za kółkiem terenowego cuda i sprawdzić jego i swoje możliwości.

DLA KUZYNA

Twój kuzyn dokładnie rok temu zdał prawo jazdy i już mówi, że chciałby spróbować czegoś więcej związanego z motoryzacją? Na jego 20ste urodziny podaruj mu prezent w postaci vouchera na szkolenie z jazdy terenowej i zrób z niego rajdowego kierowcę. Niezapomniana frajda gwarantowana!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.