× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM

Wyjątkowe prezenty na 30 urodziny

30 urodziny to odpowiednia okazja, by podarować bliskiej nam osobie nietypowy prezent. Pomysł na prezent na 30 urodziny wcale nie musi być banalny. Standardowo już kupujemy znajomym prezenty personalizowane, śmieszne upominki czy grawerowane prezenty. A przecież jest tyle innych możliwości.Szukasz wyjątkowego i oryginalnego prezentu na 30 urodziny? Masz już dość śmiesznych prezentów na 30 urodziny, które są mało praktyczne? Nie wiesz, co kupić przyjaciółce na urodziny i potrzebujesz pomysłu na 30 urodziny? A może potrzebujesz prezentu dla męża na 30 urodziny?Skorzystaj z naszych inspiracji i wybierz idealny prezent na 30-stkę.
  1. . Prezent na 30 urodziny dla niego. Jeśli szukasz prezentu na 30 urodziny dla męża, pomyśl o czymś, co go interesuje lub o czym marzy od dawna. Warto wybrać kursy i szkolenia, które pomogą mu rozwinąć skrzydła.
  •  Kurs baristy. Jeśli Twój chłopak, mąż czy przyjaciel uwielbiają dobrą kawę, warto by sami umieli zrobić jak najlepszą. Dodatkowo możesz mu dokupić jakieś gadżety na 30 urodziny – ekspres, kubek, a może fajny dzbanuszek do mleka.

  •  Wypożyczenie samochodu. Idealny prezent na 30 urodziny dla faceta, któremu marzy się przejażdżka jakimś wypasionym autem.

  •  Paintball. Oryginalny prezent dla 30-latka. Każdy duży chłopiec chciałby choć raz pobawić się w strzelanki z przyjaciółmi. Dlaczego miałabyś mu tego nie ułatwić?
  1.  Prezent na 30 urodziny dla niej. Jeśli szukasz prezentu dla żony na 30 urodziny albo masz do obdarowania koleżankę czy siostrę, te pomysły na pewno się sprawdzą. 
  •  Catering dietetyczny. Dla każdej kobiety, która dba o linię i chociaż raz chciałaby odpocząć od kuchni.

  •  Przedłużanie rzęs. Każda kobieta lubi o siebie dbać. Taki prezent dla 30-latki będzie więc dobrym pomysłem.

  •  Niewidzialna wystawa. Niezwykłe przeżycie, które uczy nas, jak poruszać się w świecie bez użycia zmysłu wzroku. Bo kiedy gaśnie światło, wyostrzają się inne zmysły. Mamy nadzieję, że dzięki naszym inspiracjom wiecie już, jaki prezent na 30 urodziny zafundować swoim znajomym.Wyjątkowe prezenty na 30 urodziny

Polecamy