Wyjątkowe prezenty ślubne dla pary młodej

Mimo, że lista prezentów ślubnych przygotowana przez młodą parę jest bardzo długa, to większość pomysłów zarezerwowały już babcie i ciocie, a nam pozostało głowić się, jak wybrać ten jeden jedyny wyjątkowy prezent ślubny dla młodej pary. Podczas takich poszukiwań okazuje się, że wszystkie typowe propozycje prezentów dla nowożeńców nie spełniają naszych oczekiwań i z udaną niespodzianką na ślub możemy się już pożegnać.

Dlatego o odpowiednim podarunku na ślub warto pomyśleć wcześniej, aby niedościgniony ideał wyjątkowego prezentu nie spędzał snu z powiek jak nawracający koszmar. Świetnym pomysłem może być po prostu karykatura ślubna zamówiona u rysownika lub wykonana przez członka rodziny z wybitnym talentem artystycznym. Taki podarunek to świetna pamiątka ślubna dla pary młodej – coś czym potem będą mogli pochwalić się dzieciom lub nawet wnukom.

W dzisiejszych czasach niewiele osób otwarcie mówi o swoich wierzeniach i wartościach. Nie zawsze jednak pismo święte jest złym pomysłem na prezent ślubny, zwłaszcza kiedy zawiera odręcznie wpisaną dedykację w formie pięknego wiersza lub cytatu. Jeśli osoby, obdarowane właśnie w ten sposób, są skromne, a wartości religijne mają dla nich duże znaczenie, taki podarunek będzie dla nich tym bardziej istotny. Szczególnie w jednym z najważniejszych dni w życiu, jakim jest zawarcie małżeństwa. To świetny pomysł na prezent ślubny dla głęboko wierzących przyjaciół.

Rzeczy codziennego użytku mogą wydawać się niezbyt oryginalnym prezentem na ślub, jednak nie zawsze muszą być kiepskim podarunkiem. Dla młodej pary urządzającej swoje pierwsze wspólne mieszkanie zestaw ręczników lub nowe filiżanki na prezent ślubny będą jak znalazł.

Równie użyteczny i mile widziany może być też prezent DIY w ramach niespodzianki na wesele dla pary młodej, np. wspólnie nakręcony film lub album ze zdjęciami nowożeńców z czasów ich narzeczeństwa. Do takiego podarunku można również zaangażować więcej niż jedną osobę. W takim przedsięwzięciu może brać udział na przykład cała rodzina lub wszystkie koleżanki panny młodej składające się na wspólny prezent ślubny dla koleżanki z pracy.

Wyjątkowe prezenty ślubne dla pary młodej

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów, średnio: 5,00 na 5)
Twój komentarz będzie pierwszy!

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera