× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na zajęcia z tańca towarzyskiego użytkowego | wiele opcji | Warszawa
Voucher na zajęcia z tańca towarzyskiego użytkowego | wiele opcji | Warszawa

Zastanawiasz się jaki prezent będzie odpowiedni na prezent dla koleżanki? Zazwyczaj dostajesz od niej oryginalne prezenty zatem książka, kwiaty, czy kosmetyki – odpadają? Podaruj jej voucher na zajęcia z tańca użytkowego – niech będzie to okazja do aktywnego odpoczynku po pracy i wyśmienitej zabawy.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 40.00 zł

gift Voucher na zajęcia z tańca towarzyskiego użytkowego | wiele opcji | Warszawa

Twoja dziewczyna marzy o profesjonalnej nauce tańca? Spełnij jej marzenie i w urodzinowym prezencie podaruj jej voucher na zajęcia z tańca towarzyskiego użytkowego – z pewnością na widok takiego prezentu oniemieje z zachwytu, a Ty złapiesz sobie u niej dużego plusa ;) W ramach vouchera doświadczeni instruktorzy nauczą obdarowaną osobę wykorzystywać i łączyć ze sobą kroki tańców standardowych i latynoamerykańskich, tak aby można je było wykorzystywać podczas rodzinnych uroczystości czy wyjść do klubów. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdy uczestnik zajęć będzie miał szansę zostać królem parkietu dyskoteki czy wesela. Voucher na zajęcia z tańca towarzyskiego użytkowego to nie tylko nauka sztywnych kroków, to również okazja do doskonałej zabawy w rytmie najnowszych hitów muzycznych.

W skład pakietu wchodzi: - zajęcia z tańca towarzyskiego użytkowego w wybranej opcji - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Ważne informacje: Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu. Warianty cenowe: - 1 wejście na zajęcia - 30 zł, - 4 wejścia na zajęcia dla 1 osoby (1x w tygodniu) - 110 zł - 8 wejść na zajęcia dla 1 osoby (2 x w tygodniu) - 199 zł - 8 wejść na zajęcia dla pary (2 x w tygodniu) - 398 zł - dwumiesięczny karnet dla pary (zajęcia 1x w tygodniu) - 220 zł

DLA NIEJ: Zbliżają się urodziny Twojej narzeczonej, a Ty wciąż nie masz pomysły na upominek? Podaruj jej voucher zajęcia z tańca towarzyskiego użytkowego – będzie to dla niej okazja do nauki łączenia ze sobą kroków tańców standardowych i latynoamerykańskich i jednocześnie doskonałej zabawy przy muzycznych hitach.

DLA SIOSTRY: Twoja siostra nigdy nie była zbyt dobrą tancerką, chciałabyś żeby to się w końcu zmieniło? Podaruj jej voucher na zajęcia z tańca towarzyskiego użytkowego, a wkrótce będziecie wspólnie bawić się w ulubionym klubie.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.