Sesja fotograficzna, zrób sobie zdjęcie na prezent dla chłopaka

Prawdopodobnie każdy człowiek ma portfel. Jest to rzecz oczywista. Charakterystyczne jest to, że większość osób ma w portfelu zdjęcia bliskich osób. Dzięki temu mogą oni patrzeć na ukochanych cały czas. Z tego względu zdjęcia są bardzo dobrym pomysłem na prezent. Stanowią pamiątkę po bliskich osobach, pozwalają na przywołanie wspaniałych wspomnień. Prezenty w postaci zdjęć są także doskonałym pomysłem na upominek dla babci i dziadka. Ale co wtedy, gdy odbiorca jest bardziej wymagający?

Co jeśli chodzi tutaj o chłopaka – drugą połówkę? Ciekawy i niebanalny pomysł stanowi upominek ze zdjęciem. Oczywiście można pokusić się o zrobienie sobie zdjęcia na własną rękę, ale selfie nie są ładnymi, artystycznymi zdjęciami. Jeśli jednak nie stać kogoś na profesjonalnego fotografa, można poprosić o pomoc znajomych. To będzie zdecydowanie lepsze rozwiązanie!

Pomysł ze zdjęciami na prezent

Przygotowując taki upominek, warto postarać się o różne tła dla zdjęć. W ofercie zakładów fotograficznych istnieje mnóstwo rodzajów sesji. Bardzo popularną sesją jest ta wykonywana w plenerze. Dużym atutem jest fakt, iż możemy wybrać ulubione miejsce np. miejsce pierwszej randki z ukochanym. Sesję można przeprowadzić także w klimacie nieco mniej poważnym. Kilka zabawnych zdjęć na pewno poprawi humor chłopakowi. Zresztą każda para zakochanych ma swoje żarty oraz wspomnienia – niekiedy – śmiesznych sytuacji. Przeciwwagą do tej propozycji jest sesja portretowa, dzięki której zostanie zaakcentowana twarz, która jest tak bliska wybrankowi.

Prezenty ze zdjęciem

Forma, jaką zdjęcia mogą przybrać, jest niczym nieograniczona. Bardzo popularne są ramki do zdjęć, które składają się z kilku mniejszych. Poruszając się dalej w tym zagadnieniu, kwestią tylko wyobraźni jest materiał, z którego taka ramka będzie wykonana. Może to być drewno, aluminium, plastik – możliwości są nieograniczone. Kolejną propozycją jest zrobienie kolażu ze zdjęć na prezent. Warto zaznaczyć, iż kolaż to praca plastyczna stworzona z rozmaitych materiałów. A co gdyby powrócić do korzeni i zrobić kolaż ze zdjęć na prezent własnoręcznie? Na pewno byłaby to niesamowita niespodzianka, która wywoła ogromną radość u drugiej połówki. Zresztą jak wszystko wykonane rękodzielniczo.

A co w momencie, gdy zdjęcia już są gotowe? Co dalej z nimi robić? Najciekawszym wariantem jest różnorodność – warto pomieszać portrety z fotografiami całych sylwetek, a do tego zadbać o odpowiednie tło. Co więcej, dobrze jest wybrać zdjęcia najbardziej naturalne. Te są zawsze najpiękniejsze. Ale efekt końcowy zależy wyłącznie od inwencji twórczej i kreatywności osoby obdarowującej. To ona najlepiej wie, co spodoba się jej wybrankowi.

Dlaczego akurat zdjęcie na prezent dla chłopaka? Jeden argument jest ponad wszystkimi: zdjęcia są chwilowym złapaniem duszy i uwiecznieniem jej w danym momencie. Ludzie są coraz starsi, ale fotografie się nie zmieniają. Zostają na zawsze. Zdjęcia są sentymentalne i pozwalają chłopakowi widzieć ukochaną w każdej chwili.

1 komentarz

Skomentuj

Your email address will not be published.

Zapisz się do newslettera