× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Ponadczasowy prezent - voucher na portret w różnych wariantach | Warszawa
Ponadczasowy prezent - voucher na portret w różnych wariantach | Warszawa

Szukasz niebanalnego prezentu dla bliskiej Ci osoby? Voucher na portret to jeden z najpiękniejszych podarunków, jaki możesz wręczyć drugiej osobie. Utalentowana malarka z niezwykłą precyzją odwzoruje postać na papierze lub płótnie. Portret świetnie sprawdzi się nie tylko jako prezent na konkretną okazję, ale także jako oryginalny dodatek aranżacyjny zarówno w domu, jak też w biurze. Sprawi, że wnętrze nabierze rodzinnego charakteru.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 300.00 zł

gift Ponadczasowy prezent - voucher na portret w różnych wariantach | Warszawa

Ręcznie malowany portret jest jednym z najbardziej osobistych prezentów, które możesz sprawić bliskiej osobie. To ponadczasowa forma wyrażania szacunku i ciepłych uczuć w stronę drugiej osoby. Niegdyś domena władców i dodatek wyłącznie luksusowych wnętrz, dzisiaj dostępny dla wszystkich, w różnych wariantach cenowych. Wybór techniki malarskiej, stylu malowania oraz rodzaj portretu należy wyłącznie do Ciebie. Cena wybranego rodzaju zależy od techniki oraz od tego, co dokładnie będzie przedstawiać dany portret. W ramach pięciu wariantów możesz obdarować wybraną osobę kartą podarunkową na portrety malowane na papierze techniką rysunkową lub pastelową, przedstawiające głowę lub głowę z ramionami danej osoby. Droższe warianty dotyczą obrazów olejnych malowanych na płótnie i zależnie od oczekiwań kupującego, mogą odwzorowywać postać z rękoma lub postać widoczną do kolan. Styl danego portretu ustala osoba korzystająca z vouchera. Zaawansowane umiejętności okraszone niezwykłym talentem artystki wykonującej dzieło pozwalają na wierne odwzorowanie modela, i przedstawienie go w wybranym stylu, np. realistycznym, abstrakcyjnym czy pop-art. Wskazówki zamawiającego dzieło pomogą malarce uwiecznić nie tylko wygląd, ale też charakter danej osoby. Decydując się na kartę podarunkową, zapewniasz obdarowanej osobie gwarancję podobieństwa, wieloletnią trwałość oraz jedyny w swoim rodzaju efekt wizualny. Prezentowy strzał w dziesiątkę dla osoby, która właśnie urządza swoje mieszkanie. Karta podarunkowa daje możliwość jej dowolnego wykorzystania. Obdarowany może zapozować sam, albo zlecić namalowanie wybranej przez siebie osoby ze zdjęcia. Doświadczona malarka wykorzystuje do pracy najwyższej jakości sprzęt oraz materiały. Dzięki wyposażeniu pracowni w specjalny powiększalnik – epidiaskop, artystka namaluje postać nawet z małego zdjęcia, jak również z fotografii średniej jakości. To doskonała propozycja dla osób, które marzą o powieszeniu na ścianie portretu swoich przodków, po których zostało jedynie kilka zdjęć.

W skład pakietu wchodzi: - Voucher na portret jednej osoby w następujących wariantach: a) voucher na portret: GŁOWY, technika: RYSUNEK na papierze, wielkość: 45x55 cm, czas wykonania: 1 do 2 sesji po 1,5 godziny, b) voucher na portret: GŁOWA Z RAMIONAMI, technika: PASTEL na papierze, wielkość: 50x70 cm, czas wykonania: 2 sesje po 1,5 godziny, c) voucher na portret GŁOWA Z RAMIONAMI, technika: OBRAZ OLEJNY NA PŁÓTNIE, wielkość 40x60 cm, czas wykonania 2-3 sesje po 1,5 godziny, d) voucher na portret: POSTAĆ Z RĘKAMI, technika: OBRAZ OLEJNY NA PŁÓTNIE, wielkość 60x80 cm, czas wykonania: 4-5 sesji po 1,5 godziny, e) voucher na portret: POSTAĆ DO KOLAN, technika: OLEJ NA PŁÓTNIE, wielkość 73x100 cm, czas wykonania: 5 sesji po 1,5 godziny, - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - wysyłka pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Warianty cenowe vouchera: - Vouchery w cenie od 300 zł do 1800 zł zależnie od wybranego wariantu portretu: - Voucher na portret: GŁOWA (rysunek na papierze) 300 zł - Voucher na portret: GŁOWA Z RAMIONAMI (pastel na papierze) w cenie 600 zł - Voucher na portret: GŁOWA Z RAMIONAMI (olej na płótnie) w cenie 999 zł - Voucher na portret: POSTAĆ Z RĘKAMI (olej na płótnie) w cenie 1500 zł - Voucher na portret: POSTAĆ DO KOLAN (olej na płótnie) w cenie 1800 zł Ważne informacje: Portrety malowane mogą być zarówno z modela w pracowni malarki na Wawrze, jak też z przesłanej fotografii. Portret może malowany nawet z małej fotografii - malarka ma powiększalnik - epidiaskop i może namalować każdy format w każdej technice.

NA PARAPETÓWKĘ: Twój znajomy organizuje parapetówkę? Zastanawiasz się nad upominkiem z tej okazji? Voucher na portret to szansa na spersonalizowanie mieszkania. Portret właściciela idealnie sprawdzi się jako oryginalny element dekoracji jednego z wnętrz. Technikę wykonania rysunku lub obrazu dobierz ze względu na zaplanowany przez bliskiego charakter aranżacji. Pastelowe rysunki i kolorowe obrazy pasują do wnętrz w stylu rustykalnym, grafitowe portrety to świetny wybór dla osób preferujących minimalizm i skandynawski styl. Wręczając kartę podarunkową, bliska Ci osoba otrzymuje nie tylko portret, ale także szansę wzięcia udziału w procesie twórczym artystki. Dzięki Tobie będzie miała okazję sprawdzić się w roli modela. NA URODZINY: Szukasz upominku zindywidualizowanego? Dedykowanego bliskiej Ci osobie? Voucher na portret jest niepowtarzalnym i jednym z najbardziej intymnych prezentów, które możesz podarować bliskiemu. Od jubilata zależy, jak go wykorzysta. Zdecyduje się na pozowanie? Doświadczona malarka zarekomenduje pozę, która najlepiej wygląda na papierze/płótnie. Niezapomniane wrażenia i doskonałe efekty wizualne gwarantowane. A może Twój bliski chciałby, by malarka przeniosła na płótno jego ulubioną gwiazdę filmową? Powieszony na ścianie portret, do złudzenia przypominający wybraną postać, sprawi, że jubilat każdego dnia będzie czuł jej obecność. Artystka spełni każde urodzinowe malarskie życzenie.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.