× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na jazdę na torze sportowym Porsche I Poznań, Kraków, Toruń i wiele lokalizacji
Voucher na jazdę na torze sportowym Porsche I Poznań, Kraków, Toruń i wiele lokalizacji kierowca na torze kartingowym 1,5 km

Szukasz idealnego prezentu świątecznego, urodzinowego lub na Dzień Chłopaka dla fana motoryzacji? Nie znasz się na modelach samochodów, pojemności ich silników, ilości koni mechanicznych? Mamy rozwiązanie tego problemu! Proponujemy prezent, który Ciebie uratuje przed wieloma godzinami doczytywania o samochodach, a jemu pokaże, że interesuje Cię jego pasja i wspierasz go w niej! Voucher na jazdę na torze w sportowym Porsche to spełnienie jego marzeń!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na jazdę na torze sportowym Porsche I Poznań, Kraków, Toruń i wiele lokalizacji

Jeśli dla niego supersamochody są czymś, czemu ciężko mu się oprzeć, to właśnie znalazłaś perfekcyjny prezent na urodziny, świąteczny albo bez okazji, by pokazać mu jak wiele dla Ciebie znaczy! Voucher na jazdę na torze w sportowym supersamochodzie pozwoli mu rozwinąć prędkość, wyszaleć się, a Tobie da pewność, że Twój fan motoryzacji jest bezpieczny. Przejazd sportowym Porsche (911, 996, 997) wspaniale nadaje się na prezent z okazji urodzin dla twojego chłopaka lub męża. Taki samochód, w dobrze wyposażonej wersji, oferuje niebywałą frajdę z jazdy, o którą coraz trudniej w dzisiejszej motoryzacji. Firma, do której jest skierowana karta podarunkowa zapewni najlepsze samochody, sprawdzony sprzęt i tor gotowy do jazdy. Po przybyciu na tor uczestnik spotka się z instruktorem, który zapozna go z pojazdem i zasadami realizacji vouchera. O bezpieczeństwo jazdy dbają profesjonalni instruktorzy, którzy mają już tysiące jazd na swoim koncie. Każdy szczegół realizacji jest perfekcyjnie dopracowany. Jednym z wariantów, który proponujemy to przejażdżka na miejscu pasażera, która pozwala w pełni cieszyć się jazdą i prędkością, a doświadczenie kierowcy rajdowego zapewni Twojemu maniakowi prędkości poczucie bezpieczeństwa. Pokaże on także wszystkie możliwości danego modelu!

W skład vouchera wchodzi: - wybrany przez Ciebie wariant przejażdżki samochodem sportowym Porsche (911,996, 997), na różnej długości toru i w różnych kombinacjach na terenie całej Polski, - instruktaż profesjonalnego kierowcy rajdowego, - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Warianty cenowe vouchera: 1. Porsche 911 (991) w specyfikacji GT3 a) Tor Poznań (duża pętla) i Tor Kamień Śląski (duża pętla) - kierowca na torze kartingowym - 1,5 km - 299 zł - kierowca na torze kartingowym - 3 km - 499 zł - kierowca na torze kartingowym - 4,5 km - 699 zł - pilot kierowcy wyścigowego na torze głównym - 4,1 km - 499 zł b) Tor Poznań (karting), Tor Kamień Śląski (karting), Tor Bednary, Tor Ułęż, Tor Jastrząb, Tor Toruń, Tor Borsk, Tor Słomczyn, Tor Kraków - 1 okrążenie - 299 zł - 2 okrążenia - 499 zł - 3 okrążenia - 699 zł - 4 okrążenia - 899 zł - 6 okrążeń - 1299 zł 2. Porsche 911 (996) Mkl w specyfikacji GT3 | Porsche 911 (997) Mkl w specyfikacji GT3 a) Tor Poznań (duża pętla) i Tor Kamień Śląski (duża pętla) - kierowca na torze kartingowym - 1,5 km - 249 zł - kierowca na torze kartingowym - 3 km - 419 zł - kierowca na torze kartingowym - 4,5 km - 589 zł - pilot kierowcy wyścigowego na torze głównym - 4,1 km - 399 zł b) Tor Poznań (karting), Tor Kamień Śląski (karting), Tor Bednary, Tor Ułęż, Tor Jastrząb, Tor Toruń, Tor Borsk, Tor Słomczyn, Tor Kraków - 1 okrążenie - 249 zł - 2 okrążenia - 419 zł - 3 okrążenia - 589 zł - 4 okrążenia - 759 zł - 6 okrążeń - 1099 zł

NA URODZINY: Latka lecą, a Twój mężczyzna ciągle narzeka nad zmianą samochodu rodzinnego na szybszy? Kolejna świeczka na torcie to idealna okazja by spełnić jego marzenie i dać mu chwilę wolności! Podaruj mu voucher na jazdę sportowym modelem Porsche, niech pozna prawdziwą prędkość. W ten sposób zobaczysz najszerszy uśmiech w jego wykonaniu, rozmarzone oczy na myśl o przyszłej jeździe i na najbliższe parę lat masz spokój z marudzeniem!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.