× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Profesjonalizm w każdym calu – voucher na biznesową sesję zdjęciową | Gdynia
Profesjonalizm w każdym calu – voucher na biznesową sesję zdjęciową | Gdynia

Znajomy ciągle odwleka zmianę pracy? Pomóż mu zrobić pierwszy krok na drodze do zawodowego sukcesu. Podaruj mu voucher na biznesową sesję zdjęciową. Pierwsze wrażenie stanowi o powodzeniu lub porażce dalszych działań. Profesjonalne, a jednocześnie korzystne zdjęcie w CV zwróci uwagę potencjalnych pracodawców. Nowa biznesowa fotografia to okazja do odświeżenia profilu na portalach z ogłoszeniami o pracę. Praca marzeń jest na wyciągnięcie ręki.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 240.00 zł

gift Profesjonalizm w każdym calu – voucher na biznesową sesję zdjęciową | Gdynia

Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Zdjęcie w CV to jedna z najważniejszych rzeczy, na którą zwracają uwagę rekruterzy. Zawodowi headhunterzy od razu odrzucają życiorysy z nieprofesjonalnymi fotografiami, które zdecydowanie lepiej prezentują się w prywatnej galerii portalu społecznościowego niż na kartach curriculum vitae. Wizerunkowe faux pas już na starcie przekreśli szansę na wymarzoną pracę. Voucher na profesjonalną sesję biznesową pomoże bliskiej Ci osobie zostać prawdziwym rekinem biznesu.

Jak będzie przebiegać sesja zdjęciowa w profesjonalnym studio fotograficznym? Fotograf wysłucha oczekiwań klienta, a następnie przedstawi swoją wizję. Finalnie zaproponuje najlepszą koncepcję biznesowej sesji zdjęciowej zgodną z potrzebami i gustem osoby obdarowanej voucherem. Twój znajomy ma kompleksy i nie przepada za pozowaniem? Wieloletnie doświadczenie fotografa pozwoli wydobyć atuty osoby stojącej przed obiektywem, a także schować lub zatuszować wszelkie niedoskonałości, zarówno podczas robienia zdjęć, jak i po skończonej sesji. Jak to możliwe? Magia Photoshopa sprawi, że znikną zbędne kilogramy, cera nabierze odpowiedniego koloru, a zęby staną się śnieżnobiałe. Wszelkie poprawki zostaną wprowadzone na życzenie klienta i w granicach dobrego smaku. Fotograf współpracuje także z makijażystką, która zadba o twarz modela czy modelki. By nieco ośmielić fotografowanego, profesjonalista za obiektywem zastosuje sprawdzone sztuczki, niespotykane w innych zakładach foto. Ale o tym klient przekona się na miejscu. Wszystko to plus swobodna atmosfera oraz przyjazne podejście fotografa gwarantuje spektakularne efekty sesji. Oprócz zdjęć w formie cyfrowej, obdarowana osoba otrzyma 4 papierowe fotografie w formacie 13x15.

Voucher idealnie sprawdzi się też jako prezent dla osób rozpoczynających własny biznes. Profesjonalne zdjęcia założyciela wrzucone na stronę internetową uwiarygodnią nowopowstałą firmę. Fotografia z biznesowej sesji wyróżni profil na Linkedinie, a CV z perfekcyjnym zdjęciem ułatwi znalezienie pracy.

W skład pakietu wchodzi:

  • profesjonalna sesja biznesowa w studio fotograficznym,
  • 4 zdjęcia retuszowane w Photoshopie i wydrukowane w formacie 13x15,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

DLA OSOBY SZUKAJĄCEJ PRACY: W morzu przeglądanych CV zdjęcie kandydata jest tym, co jako pierwsze zwraca uwagę rekruterów. Profesjonalna fotografia biznesowa udowodni, że życiorys jest dopracowany w każdym calu. Takie CV z pewnością nie umknie uwadze żadnemu headhunterowi. Dzięki sesji zdjęciowej bliska osoba postawi pierwsze kroki na drodze do zawodowego sukcesu. Wcielając się w rolę modela, na chwilę oderwie się od szarej rzeczywistości. Doświadczony fotograf podpowie, jak pozować, by wyglądać na pewnego siebie i godnego zaufania przyszłego pracownika. Wydobędzie atuty i zatuszuje wszelkie niedoskonałości. Po wręczeniu vouchera przygotuj swojego znajomego na maraton rozmów kwalifikacyjnych.

DLA ZNAJOMEGO ZAKŁADAJĄCEGO FIRMĘ: Założenie własnej działalności wymaga nie lada odwagi. Dodaj otuchy bliskiej osobie, której firma właśnie zaczyna stawiać pierwsze kroki na rynku. Podaruj jej voucher na biznesową sesję fotograficzną i pokaż, że może na Ciebie liczyć. Profesjonalne zdjęcia pomogą budować wizerunek rzetelnej firmy. Wchodzący na stronę internetową nowopowstałego podmiotu nie będą mieć wątpliwości. Korzystają z usług przedsiębiorstwa, któremu przewodzi prawdziwy rekin biznesu. Zdjęcie wzbudzi zaufanie i podkreśli profesjonalizm początkującego biznesmena. Prezent szczególnie polecany dla osób mieszkających w Trójmieście lub jego okolicach.

DLA BLISKIEJ OSOBY, KTÓRA ODNIOSŁA SUKCES: Masz w swoim otoczeniu osobę, która odniosła sukces zawodowy? Praca jest jednocześnie jej pasją? Zafunduj jej biznesową sesję w trójmiejskim studio zdjęciowym. W zależności od wykonywanego zawodu doświadczony fotograf zaaranżuje przestrzeń oraz zasugeruje najlepszy ubiór. Efekty sesji szczęśliwy posiadacz vouchera może wykorzystać jako elementy dekoracyjne domowego zacisza lub tworząc nietypową aranżację miejsca pracy. Twoi pracownicy wynegocjowali ważny kontrakt? Doceń ich wysiłki i zafunduj każdemu z nich biznesową sesję zdjęciową. Dodasz im pewności siebie i przypieczętujesz Wasz wspólny sukces.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.