× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na projekt altany | Białystok i okolice
Voucher na projekt altany | Białystok i okolice

Wyobraźcie sobie rześki poranek i wschód słońca – pijecie herbatę albo czereśniowy kompot i nieważne, czy jest to mroźny zimowy dzień, czy początek letniej spiekoty, bo jesteście właśnie w altanie, która skutecznie chroni Was przed warunkami atmosferycznymi. Voucher na projekt altany to wspaniały prezent, który możesz podarować żonie, przyjacielowi siostrze lub bratu. Gwarantujemy, że będą Ci wdzięczni i zaproszą Cię tam jako honorowego gościa, bo to Twoja zasługa, że mogą poszczycić się tak pięknym i romantycznym miejscem.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na projekt altany | Białystok i okolice

Karta podarunkowa upoważnia do odbioru pakietu na projekt altany, który wykona jeden z najlepszych architektów w Białymstoku i okolicach. Jeśli znasz kogoś, kto opiekuje się pięknym ogrodem, ale ma w nim zaniedbaną altanę, w której przechowuje narzędzia i niepotrzebne już graty, voucher na projekt altany może okazać się prezentem idealnym. A może ktoś z Twoich znajomych lub bliskich nie posiada takiego zakątka, ale bardzo chciałby go mieć? Altana to idealne miejsce do relaksu, czytania książek i picia herbaty ze znajomymi. To także niezwykle romantyczne miejsce, w którym można spędzić wyjątkowy czas ze swoją ukochaną osobą. Obecność kwiatów sprzyja uroczemu nastrojowi, więc jeśli jeszcze nie wiesz, co podarować w prezencie swojej przyjaciółce, siostrze czy mamie, to voucher na projekt altany będzie doskonałym pomysłem. W takiej przytulnej przestrzeni, która nie przytłacza swym ciężarem można schować się przed całym światem i zatopić w lekturze lub muzyce.

Zapewniamy, że ten prezent jest na wagę złota, bo wylegiwanie się we własnej ogrodowej altanie jest bezcennym przeżyciem! Szczęśliwy odbiorca karty podarunkowej będzie Ci za to dozgonnie wdzięczny. Jest to super prezent dla miłośników czytania książek do altany można wstawić prostą leżankę, na której wygodnie i bezpiecznie można spędzić całe wakacje, czytając książki – zwłaszcza kiedy nie wybieramy się w dalekie podróże.

Nie zapomnij o napisaniu krótkich życzeń, które dołączysz do karty podarunkowej. Ten drobny upominek sprawi, że uśmiech na twarzy obdarowanej osoby będzie jeszcze szerszy!

W skład vouchera wchodzi:

  • wizualizacja 3D altany,
  • rzuty techniczne,
  • instrukcja wykonania,
  • dobór materiałów,
  • możliwość polecenia wykonawców,
  • kreator życzeń (możliwość personalizacji karty podarunkowej),
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Ważne informacje:

  • spotkanie z klientem odbywa się w Białymstoku lub w promieniu do 10 km od Białegostoku.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.