× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na projekt tajemniczego ogrodu | Białystok i okolice
Voucher na projekt tajemniczego ogrodu | Białystok i okolice

Twoi znajomi wprowadzili się do domu z ogrodem? Może Twój przyjaciel od dawna nie ma czasu na to, aby zadbać o swój zielony zakątek? Mamy propozycję nie do odrzucenia – voucher na projekt tajemniczego ogrodu jak z filmu! To z pewnością oryginalny prezent, który zamieni każde – nawet najbardziej zaniedbane miejsce – w zaczarowaną krainę.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na projekt tajemniczego ogrodu | Białystok i okolice

Voucher upoważnia do odbioru pakietu na zaprojektowanie ogrodu przez jednego z najlepszych projektantów Białegostoku i okolic. To idealny prezent dla pary, która właśnie znalazła swoją cichą przystań i ma do dyspozycji piękną zieloną przestrzeń, która tylko czeka, aby ją zagospodarować. Ogród powinien pasować do stylu właścicieli i harmonizować z ich osobowością i duszą. Oferta, którą mamy do zaproponowania, spełni te ambicje. Bardzo ważne, aby przy takich projektach, jak komponowanie krajobrazu przyrodniczego, wykorzystano jego naturalne walory i formy. Zapewniamy, że taka metamorfoza odmieni każdy ogród nie do poznania, zachowując tym samym jego naturalne atuty i elementy, takie jak drewno czy kamienie. Musimy pamiętać, że ważnymi użytkownikami ogrodów są nie tylko ludzie, ale również zwierzęta – te dzikie i domowe, dlatego nasza oferta jest wyjątkowa, bo gwarantuje, że przestrzeń ta będzie dostosowana również do nich! Jeśli obdarowani nie chcą mieć oddzielnego ogrodu warzywnego, bo fascynują się tylko kwiatami ozdobnymi, to nic nie szkodzi, bo projekt oferuje efekt końcowy, w którym rośliny jadalne, ozdobne oraz zioła mogą wspólnie dobrze koegzystować. Dodatkowym atutem tej zaczarowanej oferty jest bezpłatne dożywotnie doradztwo mailowe i telefoniczne w zakresie pielęgnacji ogrodu! Możliwa jest też opcja, w której architekt na podstawie zapewnionych materiałów wykona projekt zdalnie. Oprócz tego, voucher umożliwia otrzymanie 10% zniżki w sklepie Leroy Merlin w Białymstoku. Jeśli zbliżają się urodziny lub inne święto bliskiej Ci osoby, gwarantujemy, że jeśli wręczysz jej tę kartę podarunkową, jej twarz rozpromieni uśmiech i następne wspólne spotkanie spędzicie w jej odnowionym kwiecistym zakątku. Pamiętaj, aby do karty podarunkowej dołączyć miłe życzenia specjalnie na tę okazję – sprawi to , że voucher będzie idealny!
W skład vouchera wchodzi: - projekt ogrodu w wybranym wariancie, - inwentaryzacja terenu, - spotkanie z klientem, - wizualizacje 3D (zdjęcia i film), - wykonanie obmiaru i kosztorysu materiałów, - możliwość polecenia wykonawców, - bezpłatne dożywotnie doradztwo mailowe i telefoniczne w zakresie pielęgnacji ogrodu, - 10% zniżki na zakupy w sklepie Leroy Merlin przy ul. Produkcyjnej w Białymstoku, - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Warianty cenowe vouchera na projekt ogrodu: - Projekt ogrodu o powierzchni do 50 m² w cenie 200 zł. - Projekt ogrodu o powierzchni od 51 m² do 100 m² w cenie 350 zł. - Projekt ogrodu o powierzchni od 101 m² do 500 m² w cenie 600 zł. - Projekt ogrodu o powierzchni od 501 m² do 750 m² w cenie 800 zł. - Projekt ogrodu o powierzchni od 751 m² do 1000 m² w cenie 1000 zł. Ważne informacje: Istnieje możliwość wykonania projektu zdalnie (na podstawie dostarczonych materiałów), Spotkanie z klientem odbywa się w Białymstoku lub – w przypadku projektów powyżej 100 m² – spotkanie może odbyć się w promieniu 20 km od Białegostoku.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.