× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na przejażdżkę Nysą Retro | wiele opcji | Warszawa
Voucher na przejażdżkę Nysą Retro | wiele opcji | Warszawa

Twój najlepszy przyjaciel jest miłośnikiem starych samochodów i za tydzień organizujecie mu wieczór kawalerski? Chciałbyś zapewnić mu taką radość aby wzruszenie odebrało mu mowę? Z pewnością tak będzie gdy zobaczy pod swoim domem Nysę 522 Towos, którą do tej pory oglądał tylko w miesięcznikach branżowych. Podaruj mu voucher na przejażdżkę Nysą w stylu retro!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na przejażdżkę Nysą Retro | wiele opcji | Warszawa

Twoja siostra wychodzi za mąż i szukasz dla niej oryginalnego prezentu, wiesz, że marzy się jej oryginalna sesja ślubna w stylu retro? Jednak nigdzie nie możesz znaleźć przedmiotów związanych z tym stylem? Podaruj jej voucher na przejażdżkę Nysą Retro 522, która została w dokładny sposób odrestaurowana i przedstawia oryginalny pojazd z czasów PRL-u. Elegancko ubrany szofer, białe skórzane kanapy, butelka szampana– to wszystko wpłynie na świetny nastrój w tym pięknym dniu. Ostatnie chwile przed sakramentalnym TAK obdarowani spędzą wygodnie i komfortowo, a droga do sali weselnej rozpocznie świetną zabawą, którą będą długo pamiętać. Ten wyjątkowy samochód mieści aż 6 osób więc bez problemu wraz z parą młodą mogą jechać również rodzice i świadkowie! W NYSIE na Obdarowanych będzie czekał bar z ulubionym trunkiem i świetna muzyka.

W skład pakietu wchodzi: - jedno, dwu lub sześciogodzinna przejażdżka Nysą 522 Towos, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie) Warianty cenowe: 1-godzinny pakiet Gierka ─ cena 249 zł, 2-godzinny pakiet Bieruta ─ cena 499 zł, 6-godzinny pakiet Gomułki – cena 899 zł. Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu. Przejażdżka możliwa jest przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli. Usługa dostępna również dla osób niepełnosprawnych.

DLA PRZYJACIELA: Twój przyjaciel jest fanem PRL-owskich samochodów i marzy o podróży którymś z klasyków? Spełnij jego pragnienie i podaruj mu voucher na przejażdżkę idealnie odrestaurowaną Nyssą Retro 522! Będzie to dla niego niezwykłe przeżycie, które pozostanie na długo w jego pamięci, gdyż wybierze się dzięki temu w sentymentalną podróż do czasów dzieciństwa. DLA NIEGO: Twój chłopak ma niedługo urodziny? Spraw by na długo je zapamiętał! Stanie się tak dzięki voucherowi na przejażdżkę Nysą 522 Towos. Dzięki niej podróż po Warszawie będzie inna niż zazwyczaj, pełna niesamowitego klimatu, który można poczuć tylko będąc za kółkiem Nyssy Retro. Nie czekaj, taka okazja może się już więcej nie powtórzyć.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.