× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher do salonu VR | wiele opcji | Gdynia
Voucher do salonu VR | wiele opcji | Gdynia

Twój najlepszy przyjaciel jest fanem gier komputerowych? Gdyby mógł, najchętniej nie odchodziłby od komputera czy konsoli? Podaruj mu voucher do salonu VR, gdzie dzięki nowoczesnej technologii będzie miał okazję wcielić się w rolę ulubionego bohatera i wejść do jego świata. Taki upominek z pewnością na długo zapadnie mu w pamięci, a klasyczne gry komputerowe nagle staną się mało atrakcyjne.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher do salonu VR | wiele opcji | Gdynia

Młodszy brat znowu mówi, że mu się nudzi i nie chce po raz kolejny grać w te same gry komputerowe? Pokaż mu, że jest alternatywa, tylko musi... wyjść do salonu VR, w którym pozna na własne oczy co naprawdę znaczy wirtualna rzeczywistość. Podaruj mu voucher do salonu VR, w którym będziecie mieli okazję „wejść” do świata gry. Klient rezerwując każdy z 45 dostępnych światów, jest pewien, że będzie on dostępny tylko dla niego. W ramach vouchera każdy gracz otrzyma wsparcie instruktora, który pokaże mu jak w pełni korzystać z aplikacji, a także zaproponuje wirtualny świat, który przyniesie maksymalną radość z gry. Wybór należy do Ciebie. Udaj się albo do świata pięknej fauny i flory lub też doświadcz grozy apokalipsy zombie. Voucher do salonu VR to idealny prezent dla każdego fana nowinek technicznych, niezależnie od płci czy wieku.

W skład pakietu wchodzi: - 60 minut zabawy w wirtualnym świecie dla 1-4 osób, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie) Warianty cenowe: - gra w wirtualnym świecie dla 1 osoby – 69 zł, - gra w wirtualnym świecie dla 2 osób – 109 zł, - rodzinna gra w wirtualnym świecie dla maksymalnie 4 uczestników – 139 zł. Ważne informacje: Voucher ważny 3 miesiące od daty zakupu. Voucher można wykorzystać od poniedziałku do piątku w godz. 15-22, w soboty w godz. 10-22, lub w niedziele w godz.15-22. Voucher przeznaczony dla osób powyżej 8 roku życia. Z usług salonu nie powinny korzystać osoby z chorym sercem oraz dysfunkcjami układu nerwowego (np. osoby po epizodzie padaczkowym lub epileptycznym. Osoby z wadą wzroku (zez) nie będą mogły korzystać z tego co oferuje im gra. Osoby noszące okulary powinny zamienić je na soczewki kontaktowe. Niewskazany jest mocny makijaż oczu oraz wymyślne fryzury.

DLA KOLEGI: Twój kolega jest fanem gier komputerowy? Spraw by w dniu swoich urodzin doświadczył jednego z 45 światów i odbył magiczną podróż po wirtualnej rzeczywistości. Wszystko dzięki voucherowi do salonu VR, w której doświadczy nowej przyjemności z gier! DLA NIEGO: Twój chłopak ma niedługo urodziny? Spraw by były one wyjątkowe zwłaszcza, że jest fanem gier, spędź je razem z nim, a zobaczysz, że Ty również nie będziesz się nudzić podróżując po fantastycznej wirtualnej krainie dzięki nowoczesnej technice.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.