× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Małe jest piękne - voucher na sesję noworodkową w studio | Trójmiasto, Rumia, Reda, Wejherowo
Małe jest piękne - voucher na sesję noworodkową w studio | Trójmiasto, Rumia, Reda, Wejherowo

Noworodki rosną w mgnieniu oka. Ciężko nawet czasem zauważyć, kiedy to się dzieje. Nie rozumieją tego nawet rodzice! Dlatego warto uchwycić każdy moment na fotografii. Coraz częściej młodzi rodzice decydują się na sesje fotograficzne już w pierwszych dniach życia swojego dziecka. Twoi przyjaciele właśnie doczekali się potomstwa, a Ty chciałbyś obdarować ich miłym upominkiem? Voucher na sesję noworodkową będzie pomysłem idealnym.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 420.00 zł

gift Małe jest piękne - voucher na sesję noworodkową w studio | Trójmiasto, Rumia, Reda, Wejherowo

Fotografie są wspaniałą pamiątką. Oglądane po latach przywołują najpiękniejsze wspomnienia, można je też podziwiać podczas spotkań z najbliższymi – takie zdjęcia idealnie wpisują się w rodzinne opowieści i są ich dopełnieniem. Voucher, którym obdarujesz bliską Ci osobę można wykorzystać w najlepszym gdyńskim studiu fotograficznym. Fotograf, który wykona sesję posiada wieloletnie doświadczenie i bogate portfolio. Za jeden z najważniejszych elementów stawia sobie kontakt z modelem. Tak - również z tym najmłodszym. Dzięki takiemu podejściu zdjęcia są naturalne i wyjątkowe. Na specjalne życzenie rodziców mały model będzie mógł wystąpić w przemyślanych stylizacjach i w otoczeniu stylowych rekwizytów. Wszystko to pozwoli wyczarować idealne kadry. Wyobraź sobie radość rodziców, kiedy otrzymają już wydrukowane zdjęcia! Ich wzruszenie i uśmiech – dziecko już nigdy nie będzie takim maleństwem jak na tych zdjęciach! Dobrze, że przyczyniłeś się do tego, aby zadbać o uwiecznienie takich wyjątkowych chwil. Taka pamiątka to coś niezwykłego i możesz być pewien, że rodzice maleństwa nigdy Ci tego nie zapomną!

W skład vouchera wchodzi:

  • profesjonalna sesja zdjęciowa noworodkowa w studio fotograficznym,
  • 5 zdjęć retuszowanych w Photoshopie i wydrukowanych w formacie 13x15,
  • dojazd do klienta na terenie Trójmiasta, Rumi, Redy i Wejherowa,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

BEZ OKAZJI: Taki voucher idealnie sprawdzi się, jeśli po prostu chcemy sprawić komuś bliskiemu miłą niespodziankę. Jak wiadomo – prezenty dla najbliższych nie potrzebują okazji. Twoi przyjaciele właśnie wzbogacili się o nowego członka rodziny? To doskonały moment, aby pokazać im, że wspierasz ich i zawsze o nich pamiętasz. Niech wiedzą, że jesteś ich najlepszych przyjacielem!
DLA SIOSTRY: Jeśli Twoja siostra właśnie została mamą, to nie będzie milszego upominku niż ten w formie zdjęć przedstawiających jej maluszka. Dzięki temu voucherowi pierwsze dni życia nowego członka rodziny będą na zawsze uwiecznione na fotografii, która już do końca życia będzie jej przypominać o Tobie, bo to właśnie dzięki Twojemu miłemu gestowi okruszek znalazł się na tak wspaniałych fotografiach. Nie ma nic lepszego niż pamięć o bliskich!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.