× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na usługę dekoratorską - ślub i wesele jak z bajki | cały Śląsk
Voucher na usługę dekoratorską - ślub i wesele jak z bajki | cały Śląsk

Ceremonia ślubna i wesele to najważniejsze wydarzenia w życiu zakochanych, zasługujące na wyjątkową oprawę. Zabiegani młodzi, pomimo ogromnego zapału, zazwyczaj nie mają czasu, by dopracować każdy szczegół. Jeżeli chcesz włączyć się w przygotowania tego niezwykłego dnia, pozostawiając parze pełną dowolność w organizacji uroczystości, podaruj im wyjątkowy prezent – pakiet na ślubno-weselną usługę dekoratorską.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na usługę dekoratorską - ślub i wesele jak z bajki | cały Śląsk

Organizacja ślubu i wesela jest nie lada wyzwaniem. Dla wielu par rozpoczyna się ona tuż po zaręczynach. Przygotowanie ogólnej koncepcji uroczystości i zadbanie o każdy, nawet najmniejszy szczegół wymaga pełnego zaangażowania, na które młodzi ludzie, przez wzgląd na obowiązki zawodowe, często nie mogą sobie pozwolić. Na szczęście dla nich, w takich sytuacjach z pomocą przychodzi profesjonalny dekorator. Zakup vouchera na jego usługi to pomysł na wymarzony prezent przedślubny. Profesjonalista wesprze parę w weselnej burzy mózgów, proponując najbardziej kreatywne i najlepiej opłacalne rozwiązania. Gwarantujemy, że nikt inny nie zna tak dobrze pragnień przyszłych nowożeńców, gustów weselnych gości i rynku usług w tej dziedzinie.

Według wielu konsultantów kluczem do powodzenia uroczystości i udanej zabawy jest jak największa personalizacja ślubu i wesela, innymi słowy bezpośredni związek oprawy z relacją łączącą państwa młodych. Profesjonalny doradca, aranżując ślub i wesele, stara się, by jego oprawa była nieprzypadkowa i nawiązywała do wspólnych doświadczeń młodych. Czy wiesz, że inspiracją dla motywu przewodniego może być kolor pierścionka zaręczynowego, dodatkiem do winietek fotografie osób zasiadających przy stole, a zdjęcia gości z fotobudki elementem dekoracyjnym powstającym w trakcie wesela? Dekorator zajmie się nie tylko precyzyjnym zaplanowaniem wyglądu kościoła, Urzędu Stanu Cywilnego, sali weselnej, ale także wykonaniem zaprojektowanej oprawy. Przygotuje dekorację samochodu, oprawę florystyczną, dobierze bukiety druhen do kwiatów panny młodej. Z pozoru błahe detale na wieki pozostają na fotografiach, ale o tym chyba nie trzeba przypominać młodej parze.

Porady internetowe i doświadczenia znajomych nie zastąpią konsultacji z profesjonalnym doradcą, który po wysłuchaniu oczekiwań pomoże wybrać odpowiednią koncepcję, proponując przy tym nietuzinkowe rozwiązania. Zapewniamy, że dzięki podarowanemu voucherowi, zarówno ślub, jak i wesele Twoich bliskich, będą jedyne w swoim rodzaju. Tym razem to ich dzień stanie się inspiracją dla innych.

W skład pakietu wchodzi:

  • indywidualny projekt dekoracji sali weselnej i/lub miejsca ceremonii,
  • wykonanie dekoracji sali weselnej i/lub miejsca ceremonii (na terenie całego Śląska),
  • oprawa florystyczna: kompozycje kwiatowe na sali i/lub w miejscu ceremonii, bukiet panny młodej, butonierka pana młodego, bukiety druhen, ścianka za parą młodą, dekoracja samochodu,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

 

Ważne informacje:

  • pakiet rekomendowany jest dla par, które poszukują dekoratora sali weselnej i/lub miejsca ceremonii,
  • pakiet uprawnia osobę obdarowaną voucherem do realizacji usług dekoratorskich w kwocie 1000 zł. Przewidywana cena dekoracji jednego stołu to 150 zł.

DLA KOGO REKOMENDOWANY

DLA PRZYSZŁYCH NOWOŻEŃCÓW: Natłok obowiązków zawodowych nie pozwala Twoim znajomym skupić się na organizacji ślubu i wesela? Voucher na usługi dekoratorskie jako prezent przedślubny podbije ich serca. Świeże spojrzenie osobistego dekoratora jest genialną przeciwwagą dla nużących porad internetowych. Usługi profesjonalisty zadowolą nawet najbardziej wymagających. Ta niezwykła karta podarunkowa gwarantuje nie tylko skrupulatne zaplanowanie efektownej ceremonii, ale także wykonanie oprawy uroczystości na najwyższym poziomie. Od dekoracji ślubnej limuzyny po aranżację ścianki za parą młodą. Jeden wręczony pakiet – mnóstwo dodatkowych pomysłów i wiele obowiązków z głowy.

DLA RODZICÓW ODNAWIAJĄCYCH PRZYSIĘGĘ MAŁŻEŃSKĄ: Uroczyste odnowienie przysięgi małżeńskiej coraz częściej towarzyszy obchodom okrągłych rocznic zawarcia związku. Odnowienie przyrzeczeń jest potwierdzeniem wzajemnego uczucia, a także okazją do wzmocnienia relacji, która nieraz była wystawiana na próbę. Po oficjalnej części uroczystości zakochani często decydują się na przyjęcie. Takie niecodzienne wydarzenia wymagają niezwykłej oprawy. Dzięki wsparciu dekoratora ten dzień nabierze wyjątkowego charakteru. Para dostanie drugą szansę na organizację wesela swoich marzeń. Misternie wykonane dekoracje sprawią, że rodzice poczują się jak za dawnych lat i zakochają się w sobie na nowo.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.