× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na specjalistyczny kurs nurkowania dowolna specjalizacja po kursie OWD | WARSZAWA
Voucher na specjalistyczny kurs nurkowania dowolna specjalizacja po kursie OWD | WARSZAWA

Specjalistyczny kurs nurkowania skierowany jest do osób znających podstawy nurkowania. To szkolenie, które jest pierwszym krokiem do nurkowań technicznych. Dedykowane jest osobom, które zakochały się w nurkowaniu i chcą rozszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Osoba obdarowana voucherem odkryje wolność i ekscytujące uczucie nieważkości pod wodą, które znane jest tylko rybom, ptakom oraz nurkom.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 560.00 zł

gift Voucher na specjalistyczny kurs nurkowania dowolna specjalizacja po kursie OWD | WARSZAWA

Zlokalizowane w sercu Warszawy centrum nurkowe łączy grupę pasjonatów zakochanych w podwodnej przygodzie. Posiadający bogate doświadczenie instruktorzy pragną przekazać uczestnikom zarówno miłość do nurkowania, jak i odpowiednią technikę, a także umiejętności i zasady bezpieczeństwa. Tutaj właśnie można zrealizować voucher prezentowy na specjalistyczne kursy nurkowania.

Osoba obdarowana voucherem ma do wyboru 1 dodatkowy kurs specjalistyczny spośród szkoleń opisanych poniżej: 

  • Nitrox Diver – pierwszy krok do nurkowań technicznych. Celem tego kursu jest zapoznanie nurka z teorią, procedurami oraz zasadami bezpiecznego planowania nurkowania bezdekompresyjnego na wzbogaconym powietrzu (czyli mieszaninie nitroxowej, zawierającej od 22% do 40% tlenu). Osoba obdarowana voucherem nauczy się używać mieszanek nitroxowych. Dzięki tej umiejętności jej zejścia pod wodę będą bezpieczniejsze, a czas nurkowania maksymalnie długi. Podczas kursu dowie się, jak bezpiecznie zaplanować oraz jak zrealizować nurkowanie na mieszankach wzbogaconych o większą wartość tlenu. Kurs podzielony jest na dwa etapy. Podczas zajęć teoretycznych osoba obdarowana voucherem pozna zasady planowania nurkowania na Nitroxie, kwestie sprzętowe i zasady jego konserwacji, teorię dotyczącą wykorzystania tlenu w nurkowaniu i unikania zagrożeń z tym związanych. W ekscytującej części praktycznej pozna metody przygotowywania Nitroxu, zasady działania przyrządów do pomiaru zawartości tlenu w mieszance – sprawdzi mieszanki, dokumentacje, zaplanuje nurkowanie z wykorzystaniem nitroxu.
  • Suchy skafander – to szkolenie to dobry pomysł dla osoby marzącej o nurkowaniu w lodowatych fiordach i jeziorach, która nie zamierza kończyć sezonu nurkowego z nadejściem zimy. Nurkowanie w suchym skafandrze to nieporównywalnie większy komfort niż w tradycyjnej piance – można w nim nurkować dłużej i głębiej w zimnej wodzie, a nawet pod lodem.
  • Nurkowanie nocne – dzięki niemu poznasz nurkowanie z perspektywy morskich stworzeń. Dowiesz się, jak nurkować w warunkach nocnych, w jaki sposób wejść i wyjść z wody oraz jak nawigować pod wodą w nocy. Dzięki temu voucherowi osoba obdarowana będzie miała okazję odkryć gatunki stworzeń morskich aktywnych tylko od osłoną nocy.
  • Doskonała pływalność – jak mniej męczyć się pod wodą i tym samym zużywać mniejszą ilośc powietrza podczas nurkowania? Technika czyni mistrza! Dzięki temu szkoleniu znacznie polepszy się jakość nurkowania i co z tym związane – podwodnych doznań. To kurs z grupy MUST HAVE.
  • Nawigacja podwodna – kurs, który wykuwa w swojej kuźni ekspertów do spraw nawigacji pod wodą. Specjalizacja ta pozwala bezpiecznie i skutecznie przeprowadzić nurkowanie nawigacyjne z wykorzystaniem profesjonalnych metod nawigacji.
  • Fotografia podwodna – coś dla fana wody i fotografii. Kurs fotografii podwodnej z zastosowaniem profesjonalnych technik przy wykorzystaniu automatycznych aparatów cyfrowych. Kurs fotografii podwodnej dostępny jest w dwóch opcjach do wyboru. W opcji certyfikacja na poziomie 1: rozwój techniki cyfrowego zapisu obrazu, cyfrowych aparatów fotograficznych, podstawy cyfrowej fotografii oraz fotografii podwodnej, podstawy wykonywania zdjęć pod wodą oraz metoda PADI SEA, prawidłowe wejście do wody i dbałość o środowisko naturalne, wykorzystanie tabliczek balansowania bieli, wykonanie zdjęć pod wodą. W opcji certyfikacja na poziomie 2: formaty plików cyfrowych, zagadnienia związane z rozdzielczością, doświetlenie, kompozycja zdjęć, podstawy stosowania lamp stroboskopowych, warsztaty fotografii, wykonanie zdjęć podwodnych metoda PADI SEA – ostrych zdjęć o prawidłowej rozdzielczości, kontraście, kolorze oraz kompozycji.

Wymagania wstępne: - ukończone 15 lat (od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest pisemna zgoda rodziców na uczestnictwo w kursie), - certyfikat PADI OWD lub równoważny. 

 

W skład pakietu wchodzi:

  • 1 wybrany specjalistyczny kurs nurkowania,
  • niezbędny sprzęt nurkowy: automat oddechowy, skafander neoprenowy, płetwy, maska, jacket (kompensator pływalności), balast,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

DLA NASTOLATKA: Specjalistyczny kurs nurkowania to dobry pomysł dla każdego aktywnego nastolatka, który ukończył 15 lat. Dzięki temu voucherowi będzie mógł zmierzyć się z podwodną przygodą i odbyć swoją pierwszą lekcję nurkowania. To ciekawy pomysł na pokazanie nastolatkowi, jak ekscytujący i pełen emocji może być sport. Pora na nową pasję!
DLA NIEJ: Bliska Twojemu sercu dziewczyna zakochała się w nurkowaniu? Sprezentuj jej zaproszenie na specjalistyczny kurs nurkowania. Będzie mogła poczuć się jak syrena i z pewnością będzie się świetnie bawiła w płetwach i masce. Jeśli chcesz podarować jej chwilę zapomnienia, ten prezent będzie strzałem w dziesiątkę. Sama może wybrać, na który dodatkowy kurs specjalistyczny się zdecyduje!
DLA NIEGO: Twój ukochany mężczyzna czuje się w wodzie jak ryba? Podaruj mu możliwość rozwoju jego umiejętności. Zaproś go na specjalistyczny kurs nurkowania pod patronatem doświadczonego instruktora. Może to będzie początek jego wielkiej pasji? Płetwy i skafander będą jego nowym, bardzo zdrowym i kreatywnym uzależnieniem. Może zdecyduje się na kurs fotografii pod wodą, a może wybierze kurs pływania w suchym skafandrze? Niech to będzie jego przyjemny dylemat!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.