Voucher na survival militarny | Sulejów, Piotrków Trybunalski i okolice

Oceń ten produkt jako pierwszy Klient


Twój mąż ma niedługo imieniny, a Ty chciałbyś w ramach prezentu podarować mu coś wyjątkowego, co wniesie do jego życia nowe emocje i pozytywną energię? Pamiętasz, że zawsze marzył o tym, żeby iść do wojska i choć przez parę miesięcy mieć kontakt z bronią? Podaruj mu voucher na survival militarny, a zobaczysz radość jakiej jeszcze nie widziałaś.
Cena  od 300,00 zł

Dostępność: W magazynie

-- Wybierz --
Cena  od 300,00 zł

Darmowe

DIY - czyli zrób to sam

+30 zł

Ozdobne pudełko

WybierzOpakowanie
Wybierz gotowe opakowanie lub jeden z darmowych szablonów.
Rezygnuje
Wybieram
VoucherPodarunkowy
Zawsze trafiony prezent!
ekstremalny voucher prezentowy

EkstremalnaMapa Polski
ekstremalna mapa Polski
Zobacz lokalizacje
EkstremalnaMapa Polski
Tu znajdziesz wszystkie extremalne vouchery i prezenty z adrenaliną
Znalezionych lokalizacji 70
 

Opis produktu

Twój syn zdaje maturę, a przed nim najdłuższe wakacje życia i chciałabyś by miał z nich dobre wspomnienia? Po stresie związanym z maturą przyda mu się odskocznia od stresu, który już za nim.


Sprezentuj mu typowo męski wyjazd na survival militarny. Zastanawiasz się na czym to polega? Ten weekend zrobi z Twojego syna prawdziwego komandosa, który pozna życie żołnierza, nauczy się jak przetrwać na tyłach wroga i opanuje techniki potrzebne do wykonania zadań terenowych.

Szkolenie trwa 25 godzin. Jest to czas, w którym komandosi przekraczają teren wroga i otrzymują zadanie by wykonać punkt wyjściowy i przerzutowy dla oddziałów, które przybędą na to miejsce, gdy rozpocznie się walka. Kolejnym zadaniem stawianym uczestnikom survivalu militarnego jest znalezienie bazy, w której będą mogli się schronić, a następnie przeprowadzić, rozpoznać i wykonać punkt przerzutowy.

Dodatkowo uczestnicy poznają umiejętności związane z takimi aspektami jak:
- ogień ─ uczestnicy nauczą się jak kamuflować płomień i szybko rozpalać ogień,
- woda ─ poznają w jaki sposób filtrować, dawkować i magazynować wodę,
- nawigacja ─ nauczą się w jaki sposób poruszać się w terenie za pomocą natury i urządzeń nawigacyjnych,
- baza ─ poznają, w jaki sposób zabezpieczyć bazę przejściową,
- kamuflaż ─ poznają techniki maskowania siebie i bazy przejściowej,
- zielona taktyka ─ dowiedzą się jakie są formacje patrolowe, postawy strzeleckie, nauczę się podstaw obsługi broni, mowy niewerbalnej i marszu ubezpieczonego.

Voucher na survival militarny to doskonały pomysł na prezent dla każdego mężczyzny, to szansa na niezwykłą przygodę, którą obdarowany będzie pamiętał do końca życia. Ten wyjazd zahartuje obdarowaną osobę psychicznie oraz fizycznie, a nabyte umiejętności wzmocnią poczucie własnej wartości.

Szczegółowe informacje

W skład pakietu wchodzi:
- 25 godzinny wyjazd militarny,
- na czas trwania obozu uczestnik otrzyma: sprzęt obozowy ( plandeki, tarpy, poncha, piły, łopatki-saperki), sprzęt survivalowy, krzesiwa, kompasy (busole, mapy), umundurowanie (bluza + spodnie na czas szkolenia), replikę ASG do ćwiczeń, ochronę oczu oraz twarzy, amunicję.
- wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Ważne informacje:
Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu. Uczestnik powinien ze sobą zabrać plecaka/zasobnik, a w nim: śpiwór (odpowiedni do pory roku i warunków atmosferycznych) oraz karimatę, odzież nie krępująca ruchów, adekwatną do pory roku i warunków atmosferycznych, obuwie (dwie pary w tym min. jedne za kostkę, drugie lekkie), pasek do spodni, kawałek sznurka 10m o grubości 2-4mm, nóż, wodę oraz prowiant (zapas na czas trwania szkolenia), latarkę, starą koszulkę lub 3 kawałki starej szmaty 40x40cm (do zniszczenia), worki foliowe 60L x 4, opcjonalnie: własny sprzęt survivalowy (kompas, krzesiwo etc.). W kursie uczestniczyć mogą osoby w wieku min. 18 lat, u których nie ma przeciwwskazań zdrowotnych. Usługa jest wykonywana bez względu na warunki pogodowe.

Rekomendowane dla

DLA BRATA: Twój brat ma za kilka dni imieniny i chciałbyś podarować mu coś wyjątkowego? Zabierz go na 25- godzinny weekend militarny, gdzie doświadczy adrenaliny i będzie mógł sprawdzić się w trudnych, bojowych warunkach. Podaruj mu voucher na survival militarny, gdzie poczuje to co czują żołnierze, którzy podejmują się wyjazdu na misje zagraniczne.

DLA NIEGO: Szukasz prezentu na urodzinowego dla Twojego partnera – miłośnika militariów? Voucher na survival militarny bardzo dobry pomysł! Podaruj mu prezent, dzięki któremu będzie mógł się wcielić w rolę żołnierza i spełnić swoje marzenie.

Recenzje

Ocenianie produktów jest dostępne, tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj

Tagi

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów aby wpisać frazy.

Prezentowe Pogotowie

Czyli jak dobrać idealny prezent ;)

  • pogotowie prezentowe Szukasz prezentu dla ukochanego mężczyzny, czegoś co poruszy jego męskie serce, a jednocześnie nie będzie wymagało od Ciebie miesięcy przygotowań...
  • pogotowie prezentowe „W dziczy z Bearem Gryllsem” – popularny program, dzięki któremu spopularyzowała się szkoła przetrwania, a obozy survivalowe stały się hitem...
  • pogotowie prezentowe Szukasz ciekawego pomysłu na wieczór kawalerski dla najlepszego kumpla albo brata? Jeśli w piersi przyszłego Pana Młodego bije serce łowcy...
  • pogotowie prezentowe Zastanawiałeś się kiedyś jak wielkim wyzwaniem jest bycie ojcem? Opieka nad dzieckiem to nieraz prawdziwa szkoła przetrwania. Niejednokrotnie dumę i...
  • pogotowie prezentowe Ekstremalne doznania w połączeniu z dużą dawką pozytywnych emocji, a wszystko to okraszone szczyptą zaskoczenia – przepis na męski prezent...