× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na szkolenie z zarządzania stresem i kontrolowania emocji | wiele lokalizacji
Voucher na szkolenie z zarządzania stresem i kontrolowania emocji | wiele lokalizacji

Twoja koleżanka skarży się, że od dłuższego czasu jest bardzo zestresowana i nie radzi sobie z napięciem. Nie może spać w nocy i sporo straciła na wadze? W pracy widzisz, że nie jest w stanie posłodzić kawy bez rozsypania cukru. Pomóż jej wyjść na prostą i podaruj jej voucher na szkolenie z zarządzania stresem i kontrolowania emocji. Spraw by żyła spokojnie i znów cieszyła się życiem.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na szkolenie z zarządzania stresem i kontrolowania emocji | wiele lokalizacji

Ucisk w żołądku, mokre dłonie, niemożność zjedzenia czegokolwiek i ta pustka w głowie? Brzmi znajomo? Te objawy zawsze towarzyszą Ci przed ważnym wydarzeniem? Ponadto możesz zapomnieć o spokojnym śnie, bo w nocy rozważasz setki negatywnych scenariuszy? Chcesz zapanować nad destrukcyjnym stresem, bo widzisz, że prawdą jest przekonanie, że uchodzi on za cichego zabójcę, który negatywnie wpływa na jakość Twojego życia i sprawia, że nie czerpiesz z niego radości? Dobrze, że jesteś świadoma problemu – to pierwszy krok do sukcesu. Drugim będzie wzięcie udziału z zarządzania stresem i kontrolowania emocji, na którym nauczysz się rozpoznawać objawy stresu, a także adekwatnie reagować na krytykę. Poznasz także sposoby jak komunikować się w sposób bezstresowy oraz jak zwalczać stres. Dowiesz się także jaki wpływ na redukcję stresu ma muzyka i sport oraz poznasz różne formy odpoczynku i sposoby jak skutecznie przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu. Ważnym atutem tego szkolenia są osobowości dwóch prowadzących, którzy są jak ogień i woda, ale doskonale się uzupełniają dzięki czemu w łatwy sposób zapamiętasz treści szkolenia i wyrwiesz się ze szponów stresu. Dzięki najnowocześniejszym technikom relaksacyjnym i ćwiczeniom antystresowym prowadzący sprawią, że i Ty zapanujesz nad stresem.

W skład pakietu wchodzi: - 12 –godzinne szkolenie z zarządzania stresem i kontrolowania emocji, - materiały szkoleniowe, - obiad + przerwy kawowe, - certyfikat ukończenia szkolenia dla jednego uczestnika, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu. Terminarz szkoleń: - 10-11 maj 2018r., Katowice, - 7-8 czerwiec 2018r., Gdańsk, - 18-19 czerwiec 2018r., Kraków, - 23-24 sierpień 2018r., Gdańsk, - 13-14 wrzesień 2018r., Katowice, - 27-28 wrzesień 2018r., Rzeszów, - 8-9 październik 2018r., Poznań, - 25-26 październik 2018r., Wrocław, - 15-16 listopad 2018r., Warszawa - 13-14 grudzień 2018r., Zakopane Zalecany wygodny ubiór, gdyż w trakcie szkolenia będą wykonywane ćwiczenia ruchowe.

DLA PRZYJACIÓŁKI: Twoja przyjaciółka prowadzi bardzo stresujący tryb życia, wszystkim aż nadto się przejmuje, a Ty widzisz jak ten fakt odbija się jej zdrowiu? Pomóż jej, bo sama sobie z tym nie poradzi. Podaruj jej voucher na szkolenie z zakresu stresem i kontrolowania emocji, a zobaczysz , że po powrocie nie będzie mogła przestać Ci dziękować. DLA NIEGO: Twój ukochany nie radzi sobie z napięciem? Nie wiesz już co robić by mu pomóc, a melisa nie pomaga? Wyślij go na kurs, który pomoże radzić mu sobie ze stresem i emocjami! Zobaczysz, że po tym kursie Wasze życie stanie się lepsze, a Twój ukochany będąc spokojniejszy, odzyska radość życia.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.