× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na trening nordic walking dla pary | Wrocław
Voucher na trening nordic walking dla pary | Wrocław

Zastanawiasz się nad prezentem urodzinowym dla siostry? Ma to być coś oryginalnego, nawiązującego go prowadzonego przez nią aktywnego trybu życia? Voucher na trening nordic walking wydaje się być w tym wypadku strzałem w dziesiątkę! Buty, kijki i uśmiech i Twoja siostra może wraz z przyjaciółką wyruszyć na niecodzienny spacer, który korzystnie wpłynie na jej zdrowie i samopoczucie.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 120.00 zł

gift Voucher na trening nordic walking dla pary | Wrocław

Twój partner podjął decyzję o przejściu na zdrowy i aktywny tryb życia? Chciałabyś mu pokazać, jak bardzo się z tego powodu cieszysz i popierasz jego inicjatywę? Podaruj mu voucher na trening nordic walking dla pary, załóżcie wygodne buty, chwyćcie kijki w dłonie i maszerujcie na trening z profesjonalnym trenerem. Jeśli nie posiadacie kijków – nic straconego, będziecie mogli je wypożyczyć! Nordic walking jest połączeniem tradycyjnego marszu, chodu sportowego oraz techniki jazdy na nartach biegowych, z użyciem specjalnie zaprojektowanych do tego celu kijków.Trening prowadzony jest w parkach przy każdej temperaturze przez cały rok. Celem treningu nordic walking jest wzmocnienie mięśni, ujędrnienie całego ciała i ogólna poprawa kondycji fizycznej. Dzięki ćwiczeniom na świeżym powietrzu uczestnicy treningu będą miały okazję dotlenić organizm, poprawić wydolność serca oraz pracę układu krążeniowo-oddechowego, zwiększyć ruchomość górnego odcinka kręgosłupa, a także złagodzić napięcia mięśniowe i ból w okolicy barków. Trening Nordic Walking sprzyja utrzymaniu odpowiedniej wagi ciała, w porównaniu ze zwykłym chodem, pozwala on na spalenie nawet do 40% więcej kalorii. Nordic Walking przeznaczony jest dla wszystkich, a szczególnie polecany jest osobom starszym, w trakcie rehabilitacji, z dolegliwościami kręgosłupa i stawów, z zaburzeniami krążenia obwodowego, osobom z wadami postawy i problem z utrzymaniem równowagi, jak również osobom z nadwagą. Voucher na trening nordic walking to idealny pomysł na prezent dla osób chcących zadbać o siebie, dzięki niemu będą miały okazję wyjść z domu, aktywnie spędzić czas i spalić zbędne kalorie.

W skład pakietu wchodzi: - godzinny trening nordic walking dla dwóch osób pod okiem profesjonalnego trenera, - możliwość wypożyczenia kijków - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Ważne informacje: Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu. Udział w treningu mogą wziąć osoby, które ukończyły 18 lat. Uczestnik treningu powinien posiadać dtrój oraz obuwie sportowe dostosowane do warunków pogodowych. W przypadku wystąpienia ulewy, burz, czy porywistego wiatru trening może zostać przełożony na inny termin.

DLA ŻONY: Twoja żona chciałaby rozpocząć przygodę z Nordic Walking? Podaruj jej voucher na trening nordic walking pod okiem doświadczonego trenera, dzięki któremu pozna technikę chodu, dowie się jak optymalnie wykorzystać kijki i przekona się czy to sport dla niej!

DLA PRZYJACIÓŁKI: Twoja przyjaciółka szuka sposobu na odstresowanie się? Podaruj jej voucher na trening nordic walking, niech zabierze na niego drugą osobę i wspólnie spędzą czas na niezwykle korzystnym dla zdrowia spacerze z kijkami.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.