× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na godzinny rejs katamaranem solarnym po Odrze | Wrocław | 15 kwietnia - 15 października
Voucher na godzinny rejs katamaranem solarnym po Odrze | Wrocław | 15 kwietnia - 15 października

Szukasz nietuzinkowego prezentu dla bliskiej Ci osoby? Jeśli oboje uwielbiacie wszelkie wodne aktywności i zawsze chętnie wybieracie się na spacery, mamy coś naprawdę specjalnego! Polecamy rejs katamaranem po Odrze we Wrocławiu - to fantastyczny pomysł na zwiedzanie miasta od zupełnie innej, nieznanej wcześniej strony. Podaruj bliskiej osobie voucher na tę wspaniałą wodną przygodę, a sprawisz jej prawdziwą radość! Voucher jest możliwy do wykorzystania w sezonie od 15 kwietnia do 15 października. O dokładnej dacie rozpoczęcia i zakończenia sezonu decyduje pogoda. Rejsy nie odbywają się w złych warunkach atmosferycznych : deszcz, silny wiatr, wysoki poziom wód.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na godzinny rejs katamaranem solarnym po Odrze | Wrocław | 15 kwietnia - 15 października

Zastanawiasz się nad oryginalnym prezentem na rocznicę ślubu Twoich rodziców lub dziadków? Oboje są fanami wodnych wycieczek i odkrywania nowych zakątków? Voucher na rejs katamaranem po Odrze we Wrocławiu to coś właśnie dla nich! Podaruj dziadkom chwile spędzone wspólnie, a rocznicowy prezent okaże się trafiony w dziesiątkę! Voucher na turystyczny rejs katamaranem we Wrocławiu sprawdzi się jako prezent na wiele różnych okazji. Jednogodzinny rejs wokół Starego Miasta, następnie w kierunku ZOO i z powrotem, podczas którego można podziwiać najważniejsze zabytki Wrocławia, rozpoczyna się na przystani Kapitańskiej, w pobliżu mostu Tumskiego. Po drodze można zobaczyć między innymi Halę Targową, najstarszy we Wrocławiu Most Piaskowy, Most Uniwersytecki, Uniwersytet Wrocławski, Ossolineum, Most Tumski i Ostrów Tumski z katedrą. Płynąc w kierunku ZOO można obejrzeć między innymi: Akademię Sztuk Pięknych przy Bulwarze Xawerego Dunikowskiego, Most Pokoju i Most Grunwaldzki, nowoczesny budynek Biblioteki Uniwersyteckiej i inne zabytki. W tym zakątku Wrocławia jest aż pięć wysp: Piaskowa, Tamka, Daliowa, Słodowa, Młyńska - podczas rejsu wszystkie zostaną opłynięte. Dodatkowo na pokładzie katamaranu zawsze jest obecny wykwalifikowany stermotorzysta, a do dyspozycji pasażerów dostępny jest audioprzewodnik w kilku językach (polskim, angielskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim i francuskim), który uprzyjemni zwiedzanie i zapozna uczestników ze szczegółami historii „Miasta Mostów”. Podaruj bliskiej Ci osobie voucher na rejs katamaranem po wodach Odry, a dzięki Tobie przeżyje prawdziwą przygodę, którą zapamięta na długi czas! Voucher jest możliwy do wykorzystania w sezonie od 15 kwietnia do 15 października.

W skład pakietu wchodzi: - godzinny rejs turystyczny katamaranem solarnym po Wrocławiu, - wysyłka vouchera pod wskazany adres i/lub eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie) Warianty cenowe i ważne informacje: - bilet dla jednej osoby - 35 zł, - bilet dla dwóch osób - 65 zł, - voucher można wykorzystać w sezonie od 15 kwietnia do 15 października po uprzedniej rezerwacji terminu (kwiecień 10:00 - 17:00, maj, czerwiec, wrzesień 10:00 - 20:00, lipiec, sierpień 10:00 - 22:00, październik 10:00 - 16:00), voucher jest ważny 12 miesięcy od daty zakupu, - dzieci na pokładzie mogą przebywać wyłącznie z opiekunem.

DLA PRZYJACIÓŁKI: Twoja przyjaciółka to fanka zabytków i zwiedzania? Szukasz fajnego prezentu na jej zbliżające się urodziny? Właśnie go znalazłaś! Rejs katamaranem po Odrze we Wrocławiu to idealny prezent dla tych, którzy uwielbiają zwiedzać, ale niekoniecznie pieszo. Podaruj przyjaciółce voucher na rejs wodami Odry, a tegoroczne urodziny na pewno okażą się udane! DLA MAMY: Twoja mama uwielbia stare miasta i nic nie sprawia jej więcej radości niż ich poznawanie? Niestety, wielogodzinne chodzenie nie jest dla niej? Znaleźliśmy rozwiązanie! Podaruj mamie voucher na rejs katamaranem po Odrze we Wrocławiu, a w przyjemnej atmosferze zobaczy najpiękniejsze miejsca i zabytki tego miasta!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.