× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na sesję zdjęciową „TYGRYS BIZNESU PRZED OBIEKTYWEM” | Zielona Góra
Voucher na sesję zdjęciową „TYGRYS BIZNESU PRZED OBIEKTYWEM” | Zielona Góra

Wielu z nas nie ma nawet pojęcia jak wielkie znaczenie w świecie biznesu ma dobrze wykreowany wizerunek. Udane zdjęcie w portfolio może często okazać się kluczem do naszej kariery. Obdarowując bliską Ci osobę voucherem na sesję biznesową, pokażesz jej, że dążenie do sukcesu zaczyna się od małych rzeczy. Profesjonalne zdjęcie w CV jest pożądane zarówno przez tych, którzy rozpoczynają pracę jak i tych, którzy pną się już po szczeblach kariery.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 800.00 zł

gift Voucher na sesję zdjęciową „TYGRYS BIZNESU PRZED OBIEKTYWEM” | Zielona Góra

Voucher na sesję biznesową to idealny prezent dla osób, które łączą swój zawód z hobby oraz czerpią satysfakcję z wykonywanej pracy. Twój mąż otworzył swoją firmę? Twoja żona rozpoczęła własną działalność? Na pewno kibicujecie sobie nawzajem pragnąc, by ukochana osoba odniosła sukces w tym co robi. Voucher na godzinną przygodę w profesjonalnym studio fotograficznym to prezent, który wyraża więcej niż tysiąc słów. Profesjonalna sesja biznesowa jest również świetnym pomysłem dla osób, które nie miały jeszcze możliwości rozwinąć skrzydeł w świecie biznesu. Początki bardzo często niosą ze sobą ogromne wyzwania. Sesją w studio fotograficznym będzie nie tylko pomysłem na odświeżenie swojego CV, ale również możliwością sprawdzenia się w roli człowieka biznesu. Opanowanie, wiarygodność i profesjonalizm to cechy pożądane zarówno w firmie jak i przed obiektywem. Żadna rozmowa kwalifikacyjna już nie jest mu straszna! Wielu z nas zastanawia się jak wygląda sesja biznesowa. W końcu blask fleszy kojarzy nam się przede wszystkim z gwiazdami z ekranów. Czy każdy z nas nadaje się do roli modela? Najwyższy czas, aby Twoi najbliżsi przekonali się, że praca z aparatem to nie tylko zadziwiające efekty w postaci zdjęć, ale również niezwykła przyjemność, która pozwala nam się rozwijać. Pozowanie w studio pozwala nam lepiej poznać siebie. Nie tylko ćwiczy w nas opanowanie, ale również kształtuje świadomość własnego ciała. Podczas zdjęć należy również pamiętać o eleganckim ubiorze i modnych gadżetach. Garnitur, zegarek, okulary często dodają nam powagi i sprawiają, że wyglądamy bardziej profesjonalnie. Fotograf zadba o to, by obdarowana przez Ciebie osoba czuła się na sesji swobodnie. Sama będzie mogła wybrać, które spośród zdjęć najbardziej jej odpowiadają. Zdjęcia za biurkiem, a może te z laptopem? Niech sama zdecyduje, na których prezentuje się najlepiej. W końcu to ona wie, które spośród nich umieści na swoim nowym profilu na Linkedin lub w swoim CV. Bez wątpienia każdy znajomy pozazdrości jej tak wyszukanych i profesjonalnych zdjęć.

W skład vouchera wchodzi:

Sesja zdjęciowa w studio fotograficznym w Zielonej Górze
5 profesjonalnie obrobionych i wyretuszowanych zdjęć biznesowych
Eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)
Wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

DLA KOLEŻANKI Z PRACY: Tworzycie zgrany zespół już od wielu lat? Wspólnie przeżyte chwile w pracy niezwykle łączą ze sobą ludzi. Voucher na sesję „tygrysy biznesu” będzie dla niego świetnym pomysłem z okazji jego awansu, urodzin lub zmiany pracy. Tyle lat współpracy zasługuje na wyjątkowe uwieńczenie. Kupon do studio będzie prezentem, który pokaże jak bardzo jesteś mu wdzięczny za wszystkie przysługi, które Ci wyświadczył.

DLA NIEGO: Twój chłopak obchodzi w najbliższym czasie swoje święto? Czas pomyśleć nad prezentem dla niego. Jak wiadomo każdy mężczyzna marzy o upominku, który podkreśli jego męskość i silny charakter. Voucher na biznesową sesję zdjęciową, zmotywuje go do działania. Wytrwałe dążenie do celu to jego życiowe motto? Profesjonalne zdjęcia wykonane w studio bez wątpienia pomogą mu piąć się po szczeblach kariery.

DLA SIOSTRY | DLA BRATA: Jeśli któreś z twojego rodzeństwa właśnie wchodzi w okres dorosłości, to voucher na sesję biznesową będzie idealnym pomysłem, który pomoże mu postawić w nim pierwsze kroki. Kilka profesjonalnych zdjęć sprawi, że uwierzy w swoje możliwości i poczuje się w świecie biznesu jak ryba w wodzie. Po sesji będzie mógł pochwalić się rówieśnikom z jej efektów. Na pewno każdy z nich będzie zazdrościł mu profesjonalnych zdjęć, które otworzą przed nim świat biznesu. Pierwsza w życiu rozmowa kwalifikacyjna nie musi być straszna!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.