× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher dla biznesmena - marketing internetowy dla firm | cała Polska
Voucher dla biznesmena - marketing internetowy dla firm | cała Polska

Jak w dzisiejszych czasach zostać poważanym biznesmenem? Wznieść się ponad konkurencję i osiągnąć sukces? Nie wystarczy znajomość rynku, garnitur, oszczędności i teczka z laptopem. Trzeba mieć dobry pomysł, mnóstwo sił i … wsparcie. Okaż swojemu przyjacielowi dając mu voucher na marketing internetowy dla jego firmy! Niech wie, że stoisz za nim murem i wierzysz w jego ciężką pracę.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher dla biznesmena - marketing internetowy dla firm | cała Polska

Voucher na marketing internetowy dla firmy to prezent rozwiązujący problem startu nowego pomysłu! Dziś każdy chciałby powtórzyć sukces Facebooka lub Instagrama i zabłysnąć w sieci. Jednak start-up to nie tylko doskonały pomysł, ale również wiele pracy i wysiłku by to, co jest naszą pasją, stało się również dobrze prosperującym biznesem.

Pomysł, pasja i praca to jednak wciąż nie wszystko. W dobie dynamicznego internetu bez odpowiedniego rozgłosu i kreacji wizerunku firmy daleko się nie zajdzie. Na sukces nowego biznesu pracuje się latami, a jego budowa jest bardzo żmudna. No chyba, że ma się świetny start… A w tym pomoże voucher!

Da nowej firmie, nowemu na rynku start-upowi  profesjonalny projekt wizytówki, projekt graficzny folderu firmy lub ulotki, a to nie wszystko. Grupa specjalistów stworzy intrygujące hasło dla firmy, podrzuci także pomysły na kampanię! Nawet największe firmy potrzebują wsparcia firm zewnętrznych. Nie czekaj długo z podarowaniem takiego prezentu bliskiej Ci osobie, żeby jej praca nie poszła na marne.

Agencja interaktywna, do której kierowany jest voucher, przygotuje kampanię nowo powstałej firmy na podstawie poprzedzających projekt konsultacji. Obdarowany tym voucherem właściciel nie musi się martwić, że cokolwiek podczas kreowania wizerunku jego firmy będzie działo się bez jego wiedzy. Specjaliści od marketingu internetowego zapoznają się z potrzebami i organizacją firmy, a po rozmowie (telefonicznej/skype’owej/bezpośrednio w biurze agencji) przygotują.

Jej/ jego firma wchodzi na mocno obsadzony rynek, który posiadał swoich liderów? Podaruj voucher, który pomoże zaistnieć powstającemu start-upowi między gigantami!

W SKŁAD VOUCHERA WCHODZI:

  • marketing internetowy start-up,
  • profesjonalny projekt wizytówki,
  • projekt graficzny folderu lub ulotki,
  • hasło i pomysł na kampanię,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

DLA KOGO REKOMENDOWANY

DLA PRZYJACIELA: Znacie się od lat i rozumiecie bez słów? Przyjaciel wpadł na genialny pomysł, istną żyłę złota, tylko nie wie jak zacząć? Voucher jest zadedykowany specjalnie dla niego! Pokaż mu, że doceniasz zarówno jego najgłupsze pomysły z podstawówki, jak i te dobre, dorosłe, które wymagają wiele wysiłku i pracy. Rozkręcanie nowego biznesu to ogromne wyzwanie, a Twój bliski będzie potrzebował teraz wiele wsparcia. Zaprezentuj mu wsparcie w postaci vouchera na marketing internetowy, może sława jego start-upu przebije oglądalność kotów w internecie?

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.