× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher do salonu VR dla paczki znajomych | Szczecin
Voucher do salonu VR dla paczki znajomych | Szczecin

Dawno nie widziałaś się z przyjaciółmi i postanowiłaś zorganizować spotkanie? Spraw, by było ono inne niż wszystkie i nie skończyło się znowu na wyjściu do tej samej knajpy i opowiadaniu tych samych historii, które przecież wszyscy znają już na pamięć. Postaw na oryginalność i zaproś swoją paczkę do salonu VR, gdzie naprawdę doświadczycie prawdziwych emocji.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher do salonu VR dla paczki znajomych | Szczecin

Jesteś odpowiedzialna za organizację spotkania ze znajomymi? Zabierz ich w miejsce, gdzie jeszcze nie byli. Salon VR to przestrzeń, w której świat wirtualny wychodzi na pierwszy plan, a uczestnicy mogą doświadczyć emocji, które są niedostępne w realnym świecie. Dzięki specjalnie stworzonym okularom, które odcinają nasze oczy od rzeczywistości, możemy przenieść się w świat wirtualny i przeżyć realistyczną przygodę, którą sami sobie wybierzemy. Oprócz gier z pogranicza horroru, możemy sprawdzić swój refleks grając w strzelanki czy spróbować swoich sił w walce z siłami ciemności w grze Serious Sam VR: The Last Hope. Jeśli chcesz zmierzyć się ze swoim przyjacielem to polecamy gry z cyklu Multiplayer, w które jednocześnie może brać udział od 2 do 3 osób. Wspólnie możecie stanąć do walki naprzeciw zombie w Arizona Sunshine lub przekonać się kto z Was odda więcej celnych strzałów w grze BattleSky VR, czy też zabije więcej orków i tym samym ochroni miasto w Elven Assassin. Każdy z Was znajdzie tutaj coś dla siebie, możecie wybrać różne światy i grać w różnych konfiguracjach. To spotkanie na długo pozostanie niezapomniane!

W skład pakietu wchodzi: - voucher do salonu wirtualnej rzeczywistości dla 4-8 osób - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Warianty cenowe: - 60-minutowa gra w salonie dla 4-8 osób– 169 zł, -120-minutowa gra w salonie dla 4-8 osób – 299 zł. Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu

DLA NIEGO: Twojemu ukochanemu marzy się typowo męski wieczór? Jako wzorowa żona, pokaż mu że zależy Ci na tym, by w końcu się zrelaksował. A jak wiadomo, nigdzie tak nie odpocznie jak u kumpli, grając w gry. Jednak dzięki Tobie, ta rozrywka może mieć zupełnie inną jakość. Zaproś ich do salonu VR i niech poczują co znaczy rywalizacja w połączeniu z najnowszą technologią. DLA PRZYJACIÓŁKI: Twoja przyjaciółka ma już dość siedzenia z dziećmi w domu i potrzebuje odmiany? Zmobilizuj Wasze koleżanki i razem wyjdźcie do salonu VR – miejsca, gdzie nuda nie ma dostępu. Jeszcze długo będziecie pamiętać emocje, które są nieodłączną częścią wszystkich rozgrywek.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.