× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher do escape room - Muzeum Tortur | Rzeszów
Voucher do escape room - Muzeum Tortur | Rzeszów 45 minut dla 2 osób

Szukasz sprawdzonego pomysłu na spędzenie czasu z bliską osobą? Spokojny spacer nie wchodzi w grę, to musi być rozrywka, którą zapamiętacie na lata i która dostarczy Wam potężnej dawki adrenaliny. Wejdźcie więc do świata escape roomu i przeżyjcie przygodę życia nie ruszając się z miasta.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 70.00 zł

gift Voucher do escape room - Muzeum Tortur | Rzeszów

Nie masz pomysłu na naprawdę oryginalny prezent urodzinowy? Przekrocz razem z solenizantem progi escape roomu i na własnej skórze przekonajcie się czy jesteście w stanie współpracować na tyle dobrze aby udało Wam się wykonać zadanie zanim upłynie 45 minut. Pamiętasz z lekcji historii opowieści mrożących krew w żyłach średniowiecznych torturach, którym poddawani byli ludzie, którzy złamali ówczesne prawo? A może w głowie masz mroczne obrazy tortur z ostatniego horroru. Przekraczając próg muzeum będziesz zapewne zachwycał się eksponatami, służącymi do dręczenia ludzi, aż zorientujesz się, że właśnie zamknęły się drzwi i zgasło światło, a w tle słychać tylko nieprzyjemny szelest łańcuchów. Od tej pory Ty i Twój towarzysz macie 45 minut by się stamtąd wydostać, po upływie tego czasu będziecie zmuszeni zostać tam na zawsze. Czy Wam się uda? Czas start!

W skład pakietu wchodzi:

- voucher do escaperoomu

- Muzeum Tortur,

- wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),

- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

Warianty cenowe:

- 2 osoby – 70 zł,

- 3 osoby – 105 zł,

- 4 osoby – 120 zł,

- 5 osób – 150 zł.

Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu. Czas gry: 45 minut.Preferowany strój wygodny, podczas rozgrywki nie można robić zdjęć.

DLA PRZYJACIÓŁKI: Chcesz spędzić emocjonujące popołudnie z dawno niewidzianą przyjaciółką, która niczym tlenu do życia, potrzebuje adrenaliny? Voucher do muzeum tortur w escape roomie na pewno spełni jej oczekiwania i sprawi, że na długo zapamięta chwile kiedy to serce biło szybciej.

DLA TATY: Twój tata od zawsze marzył o wizycie w escape roomie? Jeśli tak to podaruj mu voucher na niezapomnianą wizytę w muzeum tortur, z której w ciągu 45 minut będzie musiał się wydostać. Czy uda mu się wypełnić zadanie? Przekonajcie się o tym!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.