× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na 30-minutowy przelot helikopterem dla 2 lub 3 osób l Rzeszów
Voucher na 30-minutowy przelot helikopterem dla 2 lub 3 osób l Rzeszów

Człowiek od zawsze marzył, żeby być królem przestworzy i obserwować świat z perspektywy chmur. Dzięki osiągnięciom współczesnej technologii to marzenie w końcu może być zrealizowane. A więc jeśli szukasz prezentu urodzinowego „z górnej półki” i naprawdę chcesz pokazać solenizantowi jak bardzo jest dla Ciebie ważny podaruj mu Voucher na 30-minutowy przelot helikopterem, a zobaczysz ile wzruszeń może dostarczyć jeden prezent.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na 30-minutowy przelot helikopterem dla 2 lub 3 osób l Rzeszów

Podobno powinno się dawać prezenty, które obdarowany zapamięta na długie lata. A więc obawiamy się, że kolejny kubek mogą nie zdać egzaminu. Podaruj bliskiej Ci osobie prezent który wywoła dużo radości, a jest nim Voucher na 30-minutowy przelot helikopterem. Kto nie marzy o tym, żeby unieść się w górę i z dystansu spojrzeć na otaczający świat? Obdarowany może dzielić te wyjątkowe chwile wspólnie z bliskimi, bowiem lot jest dedykowany dla pary lub trzech osób. O bezpieczeństwo zadba wykwalifikowany i doświadczony pilot, a sam helikopter jest w pełni bezpieczny i wygodny. Pozwól by obdarowany poznał Rzeszów z zupełnie innej, podniebnej perspektywy i podaruj jemu oraz jego towarzyszom niezapomniane chwile na pokładzie helikoptera
W skład pakietu wchodzi - voucher na 20-minutowy przelot helikopterem dla dwóch lub trzech osób - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).
DLA NIEJ: Jesteś już ze swoją ukochaną jakiś czas i snujesz plany dotyczące Waszych zaręczyn? Wiesz, że ten wyjątkowy dzień musi mieć szczególną oprawę, dlatego unieś Was do chmur i poproś swoją dziewczynę o rękę na pokładzie helikoptera, podczas 30-minutowego lotu nad pięknym Rzeszowem. Jesteśmy pewni, że powie „tak!” DLA BRATA: Twój brat niedługo obchodzi 18-ste urodziny? Spraw aby dzień wejścia w dorosłość zapamiętał na całe życie i podaruj mu prawdziwą niespodziankę. Zaproś go na pokład helikoptera, gdzie w towarzystwie dwójki swoich najlepszych przyjaciół będzie mógł odbyć lot nad Rzeszowem. Czy to nie jest idealny prezent na 18stkę?

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.