× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na dekoracje kwiatowe na ślub – dopasujemy się do motywu kolorystycznego wesela | cała Polska
Voucher na dekoracje kwiatowe na ślub – dopasujemy się do motywu kolorystycznego wesela | cała Polska

Zbliża się ten najważniejszy dzień w życiu Twojej przyjaciółki? Już niedługo stanie wraz ze swoim ukochanym na ślubnym kobiercu i powiedzą sobie wyczekiwane „tak”. Możesz sprawić, by ten dzień był niczym spełnienie najskrytszych snów i postarać się o wyjątkową oprawę tego dnia. Podaruj jej voucher na dekoracje kwiatowe dopasowane do indywidualnego motywu kolorystycznego wesela.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na dekoracje kwiatowe na ślub – dopasujemy się do motywu kolorystycznego wesela | cała Polska

Jesteś mocno zaangażowana w przygotowania przedślubne swojej przyjaciółki? Spraw, by na długo zapamiętała ten dzień i podaruj jej coś wyjątkowego – voucher na dekoracje kwiatowe na ślub. Dzięki niemu ten dzień będzie naprawdę wyjątkowy. W ramach vouchera na jedną z wybranych kwot można zdecydować się na dowolną kompozycję kwiatową, która jest dostępna na stronie internetowej. Może wybór padnie na piękną kompozycję z białych kwiatów, która ustawiona będzie na specjalnych stojakach lub na delikatne drzewko ślubne z różą, które może być oryginalnym akcentem każdego stołu weselnego. A może Twoja przyjaciółka chce, aby kwiaty które będą zdobić ten wyjątkowy dzień, były stworzone specjalnie dla niej? Jeśli tak, skomponujemy unikatowe zestawy, które zachwycą wszystkich gości. Mogą być one stworzone zgodnie ze wskazówkami panny młodej lub przy wsparciu doświadczonego doradcy, który pomógł wyczarować magiczny klimat już niejednego wesela. Kompozycje będą odpowiadały całej kolorystyce uroczystości. Spraw, aby ten dzień był dla Twojej przyjaciółki naprawdę wyjątkowy!
W skład pakietu wchodzi: - voucher na dekoracje kwiatowe na ślub: · kompozycje kwiatowe dostępne na stronie internetowej: https://www.bomm.pl · możliwość stworzenia kompozycji kwiatowych na życzenie, · doradztwo oraz wsparcie w wyborze roślin, kwiatów, a także aranżacji sali weselnej, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Warianty cenowe: voucher kwotowy na 150 zł, voucher kwotowy na 300 zł, voucher kwotowy na 500 zł, voucher kwotowy na 800 zł, voucher kwotowy na 1000 zł. Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.
DLA SIOSTRY: Twoja siostra już niedługo zostanie mężatką? Zauważyłaś, że tak mocno przeżywasz ten wyjątkowy dla niej dzień, jak gdybyś to Ty wychodziła za mąż? Postaraj się, by była to naprawdę piękna uroczystość i piękne wesele. Podaruj siostrze voucher na dekoracje kwiatowe na ślub, a zobaczysz, że będzie zachwycona efektem. DLA KOLEŻANKI: Jesteś świadkiem na ślubie koleżanki? Spraw, by ten dzień był pełen wzruszeń i zachwycił nie tylko państwa młodych, ale też wszystkich gości i podaruj jej voucher na dekoracje kwiatowe na ślub, a zobaczysz, że to wesele jeszcze długo pozostanie w pamięci wszystkich zebranych.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.